Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez velünk?

Miért történik ez velünk?

Figyelt kérdés

Mióta a férjem eljegyzett (ok, azt én csesztem el, 7 éve voltunk együtt és az eljegyzés hétvégéjén úgy döntöttem, hogy a kapcsolat nem halad sehova, ideje szakítani), azóta folyamatosan valami negatív dolog történik minden mérföldkőnél.


Házasság - covid miatt nem tartottuk meg, de sajnos már minden le volt szervezve, több szolgáltató nem adta vissza a foglalót és mivel nem tartottuk meg, így több százezret buktunk rajta (mármint összeházasodtunk csak nem tartottunk lagzit)

Utólagos nászút - épp munkát váltottam és a nászút előtt szóltak, hogy készüljek az első napon a próbaidő alatt kirúgnak, mert egy havert vettek fel a helyemre (már addigra felmondtam az előző helyemen)

Gyerek születése - műtét szülőnél, nagyszülő halála

Lakásvásárlás - bár ügyvéd előtt csináltuk, szuper minket védő szerződést írtunk, visszaléptek és nem tudják visszafizetni a 3 milliós foglalót. Eladták másnak a lakást és külföldre mentek, most pereskedhetünk a pénzünkért.


Hogy lehetünk ennyire szerencsétlenek?


2023. szept. 7. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ezek csak apróbb bosszúságok. Szerencsés vagy, mert rádtalált a szerelem, egészséges gyermeked van. Van annyi pénzed, hogy lakást tudjál venni.
2023. szept. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
#1 Nekem abból, hogy szakítani akart a pasival, mire ő inkább eljegyezte, nem úgy tűnik, hogy szerelmes lenne a férjébe a kérdező.
2023. szept. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Talán vállalni kellene a felelősséget a saját kudarcaidért és nem ezoterikus baromságra hárítani... Akkor lennének sikereid is.
2023. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!