Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik részt vesznek ún. spiritu...

Akik részt vesznek ún. spirituális elvonuláson, utána hogy boldogulnak a normál világban, a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Ad egyfajta megerősödést és feltöltődést az elvonulás, ami után könnyebb venni a hétköznapi akadályokat, és türelmesebben lehet kezelni a felmerülő problémákat? Vagy inkább fordítva van, és a nyugalom, csend, béke után még fárasztóbbnak és stresszesebbnek tűnik a külvilág, ami elől legszívesebben megint elvonulnának valahova?

2023. szept. 11. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Pont fordítva. Utána minden sokkal szarabb, arról nem is beszélve, hogy minden ismerős hülyének néz.
2023. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy feltöltődés a célja.


Miért néznének hülyének? Engem biztosan nem néznének hülyének, ha megcsinálnám. Márpedig nem spirituális minden ismerősöm.

2023. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
Akivel én beszéltem, és volt ilyen elvonuláson, egy dél-amerikai ayahuasca sámánnal, az nem volt éppen feltöltődve. Szellemileg sokat tapasztalt, de nagyon kimerült testben, és elmében is. Persze attól függ, hogy ezt spirituális elvonulásnak tekinthetjük e. Sokan az ayahuasca elvonulást, még ha autentikus is, nem tartják annak.
2023. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyen embereket Balin. Halkan köszönnek namastét, általában gyolcsba öltöznek, furán mosolyognak, lassan mozognak, behúzzák még a nyakukat is. Majd rendelés után 30 másodperccel üvöltve követelik,hogy hol a megrendelt kávéjuk.
2023. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!