Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Belső látással egy pár pillana...

Belső látással egy pár pillanatig láttam egy elefántfejet és mintha hasonló tolldísz lett volna a fején, mint amit régen az amerikai őslakosok hordtak, de annál kisebb és nem is biztos, hogy toll volt, lehet, hogy vmi csíkok. Ganésa lehetett?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogy-hogy megjelent nekem?


Aztán az előbb utánaolvastam annak, hogy milyen ügyekben szoktak hozzá fordulni: pl akadályok elhárítása, oltalom, védelem és ezekre pont szükségem van.


De hogy-hogy megjelent nekem - ha Ő volt - hiszen nem is tudtam, hogy miért szoktak hozzá imádkozni, akik szoktak?


Szóval nem fordítva szokott lenni?



2023. szept. 11. 15:45
 1/3 anonim válasza:

Belső látás alatt a lehunyt szemhéj alatti sötétségben megjelent képet érted, és nem egy spirituális fogalmat, ugye?

Ebben az esetben szerintem csak az elméd játszik veled, és az agyad utólag hozzáad dolgokat. Lehet csak egy emlékkép ami éppen akkor jött elő. Az ember képes konkrét alak nélküli formákba is belelátni dolgokat (pölö egy festékfoltba).

Akárhogy is, ez jele annak, hogy a fantáziád (és kollektíve az agyad) defekt nélkül, remekül működik.


-- Én is láttam már bálnát egy Panzer II-esben ülni, amikor a harckocsik jobban foglalkoztattak régebben; csak hogy felhozzak egy személyes példát --

2023. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer régen én is láttam őt, ahogy te hívod belső látással, pedig engem nem érdekelnek a vallások. Én mondjuk tudtam akkor hogy őt láttam, még pislogott is. Olvass utána itt : Yogawiki Ganesha a google fordító szépen lefordítja. Egy valamit ne felejts el, hogy a neveket, amiket kapsz a jelentését nézd mindig. Ganesha jelentése "Seregek ura"


Ha nem találod, írj és belinkelem.

2023. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1. Bocs, de szerintem nem érted.


#2. Köszönöm szépen. Érdekes. Nem tudtam, hogy ezt jelenti, a magyar oldalakon ezt nem írták. Köszi!

2023. szept. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!