Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi okozta 1959...

Mit gondoltok, mi okozta 1959 februárjában 9 orosz túrázó halálát az Urálban, amely Gyatlov-rejtélyként híresült el?

Figyelt kérdés
Milyen magyarázatokkal állnátok elő?

2023. szept. 19. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ebben a blog bejegyzésben elég részletesen leírják es több ezer hozzászólásban kitárgyaljak az ügyet


[link]

2023. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem valami fegyverkísérletet csináltak a ruszkik ott az Isten háta mögött, a hidegháború alatt ez nem lenne meglepő. Ők meg pechükre pont arra mentek. Valami robbanás vagy furcsa hang volt, amire azt hitték, hogy mondjuk lavina, bepánikoltak, kimenekültek a sátorból ahogy tudtak, egy szál gatyában. Majd további robbanásoktól megsérültek és belehaltak, részben megfagytak.

Mivel titkos fegyverkísérlet volt, ezért a hatóságoknak el kellett tussolniuk.

2023. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Azt hitték lavina közeledik, gyorsan elszaladtak. Túl hideg volt, sötét, megfagytak, szakadékba estek. Már rég megoldották.
2023. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy ilyen "zárt területröl" hallottam mostanában, ahol nukleáris robbanófejeket gyártottak.


A gyárról több mint 60 év után derült ki hogy valami miatt felrobbant, az egész "zárt" város elpusztult. Lehet, hogy éppen ennek közelében jártak a kirándulók. Több minden is erre utal.

2023. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
#3 Nem értem, miért vagy lepontozva, én is azt olvastam, hogy lavina volt.
2023. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
5: mert az egyszerű igazság unalmas a fiú koleszban így kedd este nekik.
2023. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Amilyen állapotban találták őket, az nem hiszem hogy magyarázható bármilyen robbanással és katonai kisérlettel. És ahogyan menekülni kezdtek... Ha robbanás vagy lavina lett volna, akkor az hirtelen éri őket és meghalnak bent a sátorban. De ők elindultak
2023. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Ébredj éjjel -30--40 fokban lavina hangjára, meglátjuk milyen elméleted lesz akkor.
2023. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

#7


Egy nukleáris robbanásnál csak az epicentrum közeleben haltak volna meg a sátorban. A sérülések jellege lökőhullámra utal, gyenge sugárzás, titkosítás, stb. közeli nukleáris robbanásra.

2023. szept. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Az egyetlen verzió, ami választ ad minden rejtélyes, felmerülő kérdésre, az az UFO-emberrablás.

Az idegenek észrevettek egy izolált csoportot a semmi közepén, kiváló alkalom az elrablásukra kísérletezés céljából. Odarepültek a sátruk fölé, megijesztették őket, hogy kijöjjenek és szétváljanak, néhányat begyűjtöttek, kísérleteket végeztek rajtuk (törött bordák, kivágott nyelv stb.), aztán kidobták a testeket egy vízmosáshoz, ezeket találták meg hónapokkal később.

Akiket meg nem raboltak el, nem mertek visszamenni és megfagytak az erdőben.

2023. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!