Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vájoming préritúrán volt már...

Vájoming préritúrán volt már innen túrázó ?

Figyelt kérdés

Vadrezervátum, bölénysimogatás, indián rezervátumok,kihalt western városok.

Ezt kínálja az utazási iroda,megéri 3 millió ft/fő 2 hétre?


2023. febr. 15. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Wyoming (ugye erre gondoltal) mindenkeppen megeri, bar en inkabb egyeni utra mennek, nem csoportos utazasra. Indian rezervatumkokban semmi erdekes nincs, bar lehet hogy valami musorokat keszitenek turistak szamara. Nekem a termeszet nagyon tetszett. KIvancsi lennek azert hol engednek bolenyeket simogatni. Azok nem tul baratsagos lenyek es meg szoktak tamadni fenykepeket keszito turistakat. Grand Teton es Yellowstone parkok konnyen elerhetok, remelem oda is kerulsz.
2023. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam, csak nem tudtam jól leírni.

Montana államba szeretnénk még ellátogatni ha belefér, az is hasonló préri meg hegyes dimbes dombos vidék, indián rezervátumokkal.

2023. febr. 15. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Na, mi lett Ájovával?
2023. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Aj lav ju alyova ju bjutifu mekin csildron ijjjjj pej for jor tikit

30/Skot

2023. febr. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Jó szem lát sok sok prérikutya Mikor az égi tüzes szekér magasan áll, prérikutya simisimit helyesel manitou.

Fakultatív programok

Prérikutya meglovaglás, dakota közmondások gyakorlása dakota nyelven csúti akcentussal, jellystone nemzeti dohánybolt és park.

2023. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Én meg nem. De ennyi pénzért itthon is kaphatsz élményeket.
2023. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell választania, otthoni élményekre is elkölti ugyanezt.
2023. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!