Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van esetleg olyan személy...

Van esetleg olyan személy Fertöd, Sopron Györ körzetében aki szellem üzéssel foglalkozik ?

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm lakásban különös dolgok történnek amikor nincs otthon senki. Tudni szeretné, hogy ki vagy kik járnak a lakásban.
2023. szept. 23. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Kamerázza be a lakást, egy kuruzsló csak lehúzza pénzzel.
2023. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történik pl?
2023. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Igen egy “kuruzslò”lehùz..de aki èrt is a dologhoz ô nemfog lehùzni..ès ezt szinte azonnal megtudod hogy valaki szèlhàmos vagy tènyleg jàrtas az efèlèben…

Kèrdezô sajnos nemtudok segíteni..de azt tapasztaltam hogy igen vannak olyan emberek akik nem szèlhàmoskodnak na meg nem is reklàmozza magàt sehol hogy “jòsnô boszorlàny varàzslò àtokszòrò/törô” stb..szerintem amik hirdetèsek vannak ilyen tèmàban az 99%ban kamuk ès ôk lehùznak

Kerdezô

Esetleg a haberod keressen egy papot aki megszenteli a hàzat..nemhülyesèg..

Ès feszületet tegyen ki ne sima keresztet hanem feszületet(rajta van jèzus) kezdetnek nemárt

2023. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1/3 Köszönöm,igen felmerült ez a megoldás is. A napokban fog utána érdeklödni az ismerösöm. A kuruzslót témát szerintem elveti.
2023. szept. 24. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
mik a különös dolgok?
2023. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2/4 Például ha elmegy otthonról megjegyez mindent, hogy hogyan hagyta a dolgokat. Például a függönyt elhúzta a virág elöl, hogy több fényt kapjon. Mire hazajött a függöny vissza volt húzva. A fotel is elvolt mozditva, majd a mosogatóban is volt egy pár dolog az is megzörrent. A garázs ajtó kinyillik magától, pedig ö fent volt a lakásban. Már kétszer cserélt zárat a lakásajtón zárat s mégis...
2023. szept. 24. 11:40
 7/12 A kérdező kommentje:
3/6 Köszönöm a Te válaszod is. Már Ö maga is próbálkozott gyertyával elüzni a szellemet. Ezek szerint kevés eredménnyel. Érdekes dolog még, hogy újjonnan épitett házban lakik:Ö az elsö lakó ebben a házban. A kereszt nagyon jó öttlet, már továbbitottam is ezt a lehetöséget.
2023. szept. 24. 11:46
 8/12 anonim válasza:
A Bazsi és kutyája, Bodza, büdös bodza.
2023. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Kèrdezô

Ne csinàljon olyat hogy maga majd szellemûzèsbe kezd…nagyon rossz vège is lehet.

Ès feszületet (jèzussal)ne csak keresztet

Ès hîvjatok papot felszentelni

Ùjèpitèsû hàz

Lehet az egy tàrgy is vagy a föld alatt valami esetleg valaki àltal “küldött rossz”

De nemis feltètlenül lehet àrtò az az entitàs de attol függetlenûl egyedül ismeretlenûl ilyenbe kezdeni nagyhiba..

2023. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9/9 anonim. Köszi, hogy felhivtad a figyelmet. Én nem értek hozzá de az elmondása szerint a lakást körbejárta gyertyával.Valamit motyogott is hozzá...De szólok neki, hogy ezt nehogy megismételje. Igen a földben is lehet valami..nem tudni, hogy mi volt azelőtt, hogy új ház került erre a területre.
2023. szept. 25. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!