Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan személy, aki tényleg...

Van olyan személy, aki ténylegesen foglalkozik álomfejtéssel?

Figyelt kérdés

Például Debrecenben, akihez egy megbeszélt időpontban el lehet menni, és megfejteni az összetett álmaim jelentését. Természetesen nem ingyen.

Van ilyen, létezik?



2023. aug. 13. 04:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Pszichológus. Valószínű Debrecenben is van.
2023. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te is tudod mit jelentenek az álmaid. Jobban tudod, mint egy csaló, akinek fizetnél azért, hogy halandzsázzon neked.
2023. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Én csak ingyen teszek ilyet. Gondolom, azért nem találkozok velük.


Egy álomfejtés elég egyszerű ha nagy spirituális tudásod van. Nem kell ahhoz álomfejtő, aki pénzt kér.

2023. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Freud áttörést jelentő könyve az Álomfejtés volt. Szerinte az álmok a királyi út az elme megismeréséhez. Ennek következtében máig sok pszichológus foglalkozik álomfejtéssel. Ez természetesen nem jóslás, és nem egy enciklopédia visszamondását jelenti. Nagyon fontos, hogy a dolgok, amiket látsz milyen jelentéssel bírnak számodra - pl. teljesen mást jelent, ha egy ács álmodik kalapáccsal, és teljesen mást, ha egy tánctanár.
2023. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van. Én például online fejtek álmokat. De biztos sokan vannak akikhez személyesen is lehet menni.
febr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!