Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különleges képességgel rendelk...

Különleges képességgel rendelkező spiritisztát: látót vagy gyógyítót ismertek Magyarországon? Aki tényleg tud és több eredménye is van már ezeken a területeken.

Figyelt kérdés

Olyant, hogy érzékel, lát több mindent és síkon, nem kell hozzá neki segédeszköz-kártya, inga stb.

Gyógyítónál meg képes diszharmóniát ami lehet bármilyen szintű kezelni, gyógyítani? Tudom hogy a hivatalos gyógyászat melletti területre gondolok. Vicces, gúnyos kommenteket ne írjatok!



2023. szept. 27. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Kettő ilyet ismerek.

Egyikük transz médium szellemek energiáját használja fel a kommunikációhoz.

Belőlük kiáradó éterenergia megváltoztatja a médium testét fizikai tulajdonságait amíg tart a transz.

Aki még nem látott ilyet annyira megijed hogy sokszor félbemarad a médiumi ülés.

Sokszor csak a médium az elhunyt hozzátartozó hangján szólal meg és válaszol a rokonok kérdéseire.

Mélyebb transznál ami nagyon megviseli a médiumot testi és arcvonásbeli deformitás alakul ki sokszor az elhunytra nagyon hasonló kinézet arcvonás alkat formálódik ki az éterenergiával.

Iszonyatosan megterhelő a médiumtól engedélyt kér a szellemlényt hogy ezt a kommunikációt folytatja mert csak akkor megy végbe az energia alakulás.

Másik médium is transz médium de ő a kommunikációt egyfajta csatornaként folytatja csak beengedi magába a szellemlények energiáját de csak a kommunikációt engedi, semmiféle előző médiumhoz hasonló torzulást nem.

Ezt az energiát amit használ jövőbelátásra és betegség manipulációra is használja.

2023. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beavatotti szintről érhető el igazi tudás, magyarul szellemi tisztánlátás.
2023. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2. Engem is érdekel a témakör. Kérlek, írj róluk privát üzenetben! Köszi!
2023. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok. Miben lehetek szolgálatodra? Érzékelek, nem gyógyítok. Az elmével foglalkozom.
2023. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!