Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet ez egy jel?

Lehet ez egy jel?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy gyerekem legyen. A párommal már választottunk nevet is, illetve meg vagyunk győződve róla, hogy a leendő gyerek választotta a nevét. Még nem ismertük egymàst, amikor hallottam egy nevet, ami nagyon megtetszett és gondoltam rá, hogy szívesen nevezném el majd úgy a gyermekemet, ha lesz. Nem sokkal azután ismerkedtünk meg és szóba került a téma, hogy milyen nevek tetszenek nekünk és ő épp ugyanazt a nevet említette, ami nekem úgy megragadt. (Nagyon ritka név)

Sajnos nincsen minden rendben velem és nem biztos, hogy valaha is lehet gyerekem. Egy pár hete napokon át szomorú voltam emiatt. Azóta folyamatosan midenhol a kiválasztott névbe botlok/botlunk bele.A párom álmodott is egy babával, aki megfogta a kezét és azt mondta, minden rendben lesz.



2023. szept. 29. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, annak a jele, hogy már mindenben ezt látod/keresed, mert annyira akarod, ami mondjuk érthető, de így meg nem fog összejönni. Tapasztalat...
2023. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 1Léna válasza:
100%
Kívánom, hogy váljon valóra vágyatok, álmotok!
2023. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet jel
2023. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk itt az osztályon sok hasonló gondolkodású ember van. Én azt mondanám, hogy simán lehet jel, de lehet, miután bevettem a gyógyszeremet már mást mondanék.
2023. okt. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!