Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis, vagy démon,...

Alvásparalízis, vagy démon, ha mindig ugyanazt a démont látom és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz? Már háromszor láttam szellemet. Lehet, hogy ez is igazi.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem hisznek benne, de én családtagot is láttam már, olyat akit még képen se láttam előtte.

Elmeséltem apának, hogy hogy néz ki és a pózt ahogy mellette ült és kiderült, hogy az apja. Utána mutatott családi képeket és ott rámutattam.

Kiskoromban is sok, nagyon ijesztő dolgot láttam, olyanokat is, amik még horrorfilmekben sincsenek.

Amikor látom ezt a démont, akkor biztos vagyok benne, hogy nem alszom, mivel nagyon nehezen alszom el, órákba telik, de ez pár perc után már megjelenik, ahogy lefekszem az ágyba.

Lehetetlen, hogy olyan hamar elaludjak.

Nagyon, nagyon ijesztő a külseje, a föld felett lebeg pár centivel mindig csak néz és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz.

Ezek az alkalmak sokáig tartanak, nem csak pár másodpercig.

Félek lefeküdni és hogy mi lesz, ha teljesen elér az ágyamig.

Voltam már pszichológusnál és pszichiáternél is és nincs semmi betegségem, mentális problémám.

A szellemes történetekre nem tudtak magyarázatot adni.



2023. máj. 7. 05:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
49%
Az emberi agy furcsa dolgokra képes.
2023. máj. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ez nem mentális probléma és skizofrénia.
2023. máj. 7. 05:28
 3/38 anonim ***** válasza:
36%
Nem állítottam, hogy te elmebeteg vagy. Én is megtapasztaltam már az alvásparalízist számos alkalommal, és bizony elég durva dolgokkal találkoztam, mégsem vagyok vallásos, ezeket nem nevezném démonoknak.
2023. máj. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Hiszek Istenben, de nem ezért hiszek a démonokban.

Míg nem tapasztaltam ezeket, én sem hittem bennük.

De a válaszod nem magyarázza meg a tapasztalásaimat.

A gyermekkorit és a többit.

Sokat olvastam alvásparalízisről, de még senki sem írta, hogy többször látta ugyanazt, én meg mindig őt látom és az is biztos, hogy nem alszom el pár perc alatt.

A szellemeket sem álmodtam, nem is ágyban voltam, mikor láttam őket.

A nagypapámat is meg tudtam mutatni a képeken, pedig több férfit mutattak direkt. :D

2023. máj. 7. 05:48
 5/38 anonim ***** válasza:
37%
Ab ovo butaságot fogalmazol meg. Alvásparalízis esetén valóban találkozhatsz érdekes dolgokkal, ellenben ez nem támaszt alá semmit.
2023. máj. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért válaszoltál annyit, ha egyiknek sem volt értelme és haszna.

Nem érdekel a többi válaszod, szóval kérlek fejezd be!

2023. máj. 7. 13:19
 7/38 anonim ***** válasza:
76%

Helyesen gondolod hogy az alvásparalízis élmény sokszor több mint amit csak az "agy játékának" gondolnak.

Az ember test egy "több rétegű jármű", és a tudatosságodat megfelelően emelve több "létezési szinten" is jelen és aktív tudsz lenni.


Amikor alszunk, a racinonális elménk elpihen -ez az emberi agy része- és a tudatosságunk egy magasabb hordozóba, az asztrális testbe emelkedik.

Ebben minden ember különböző szinten képes jelen lenni, van aki utazik éber álomban, repül a város felett, van aki "csak" álmodik, van aki a valóságban is képes utazni így.

Ilyenkor valamennyire ki vagy téve támadásoknak az asztrális denzitásban jelen lévő entitások által.

Nem nevezném démonnak, csupán egy direkt félelmetesnek tűnni akaró seggfejnek.

Ne félj, és zavard el, próbáld elengedni a "testet" és repülni, lebegni, stb.

2023. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: Ez mióta tart most? Vagy csak kiskorodban volt? Vagy, ha újrakezdődött, mikor?

Van ugyanebben az időszakban folyamatosan stresszel, rossz hangulatban tart, aggaszt, lehúz? Ha valami lehúz, akkor könnyebben elérnek az ilyen entitások. Mivel ők gyengék, csak a legyengült embert tudják kikezdeni. Ha meg valaki érzékeny rájuk, akkor pláne "szeretik" . A félelemből táplálkozik, ha vki fél,akkor csak még jobban odavonzza. Aki erős attól tartanak, mert ők maguk gyengék. Ezért az ignorálás, letojás az egyik hatékony ellenlépés.

Keresztényeknek ott van Jézus Krisztus neve es vére, mint a legerősebb fegyverek. Jézus Krisztus nevében tavozasra lehet kötelezni, az ő vérét védelemként hívhatod magadra.

Az a te otthonod, akit nem akarsz ott, annak semmi joga maradni, azonnal távoznia kell.

2023. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
21%
😬🙄🙄🙄
2023. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Kiskoromban 8éves koromig láttam dolgokat és véres ijesztő jeleneteket is, majd elmúlt és most felnőttként pár éve visszajöttek. Eddig 3 szellemet láttam és ezt az ijesztő dolgot.

Mindenki azt irja, hogy aludtam, de nem aludtam!

Nekem nagyon nehéz elaludni, lehet ezek miatt is, órákba telik.

Ezt a démont lefekvés után pár perccel már látom, ennyi idő alatt akkor se tudnék elaludni, ha egész nap maratont futottam volna.

2023. máj. 7. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!