Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én miért tapasztolok folyton...

Én miért tapasztolok folyton brutálisan negatív élményeket?

Figyelt kérdés
akár álom, akár féléberség, akár teljes éberségben. nem vagyok rossz ember. emberekkel kapcsolatosan is folyton csak rossz dolgok vannak. már az öngyilkosság felé hajlok. nem tudom h meddig bírom én ezt tovább.
2023. szept. 30. 07:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez nem gyenge probléma, és nem itt kéne erre a választ keresni. Önismeret, pszihoterápia, pszihológus segíthet.
2023. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondanál példákat? Egyenként ez negatív spirál, minél többször mondod, mantrazod, annal jobban lehuz. Meg kell fordítani a gondolataidat!!
2023. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Rossz karma

Fogadd el

Nem tudsz mást tenni

Az enyém is ilyen

2023. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Grimfox ***** válasza:
53%
Leírva depressziónak hangzik, főleg a szuicid érzések, és a mindenben a negativitást észlelés miatt. Hogy mi miatt alakult ki, azt ugye én nem tudhatom, viszont ha ilyen gondolataid vannak, előbb egy szakorvost kellene mindenképpen felkeresni, és amikor stabilizálják a hangulatodat, akkor lehet elkezdeni megkeresni, hogy mi vezetett idáig. Sokkal hatékonyabb így, mint ha depressziósan, negatívan keresnéd az okait.
2023. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az élet nem mindig jó az emberrel különösen akkor nem ha vannak érzéseid. Amúgy gondolj arra hogy ez csak relatív. Lehet nem is olyan rossz a helyzet.
2023. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azért a negatív meg a brutálisan negatív között van különbség

Utóbbit már semmivel sem lehet magyarázni csak azzal hogy direkt történnek ezek a dolgok és ez a sorsa ág illetőnek

Nekem is ez

Ha már tényleg olyan dolgok történnek amik nem lehetnek véletlenek és annyiszor ami már ép ésszel tűrhetetlen, azt nem lehet sem mentális állapottal sem áldozat szereppel magyarázni


Akit meg tényleg érint a depresszíó, az jobb is ha végez magával, mivel egyrészt nincs belőle kiút, másrészt alkati kérdés

Normális, nem elátkozott családból nem kerülnek ki depressziós emberek


Azt elhiszem hogy “mindekivel” történnek rossz dolgok, főleg ha 50-50 százalék az esély rá, de ha csak 0,00005 és ebből történik sok akkor nem érdemes itt maradni ezen a játszótéren.

Ja és az nem is véletlen

2023. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért volna ez ezotéria? Több betegségnek is tünete, amit írsz, kérlek fordulj szakorvoshoz.

És az hülyeség, hogy a depresszióból nincs kiút. Az is, hogy normális családban nincs ilyen. (Vitatkozhatnánk, hogy a mai korban van-e normáis család - szerintem nincs.) Igenis van kiút, dolgoznia kell az embernek magán, szükség szerint segítséggel. Nincs sors, nincs karma, nincs reménytelen helyzet. Csak sok önismereti munka van, változásra való készség, tevékenység, energiabefektetés. Csak a lusta embernek nincs kiút.

2023. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézz utána az endogén depresszió fogalmának

Meg annak ha egy gyerek személyiségzavaros bántalmazó családban nő fel

Hát garantálom neked hogy nem fog egy gyerek sem kijönni belőle egészségesen

Vagy ott vannak az iskolai bántalmazottak

Hs gyerekként elhitetik veled hogy te egy darab semmi szar vagy akkor szted felnőttként majd azt fogod gondolni hogy nem is vagyok az? Hát nem

És ez mind a sorsod része

Kétlem hogy a királyi család kinyalt fenekű milliárdos kis kölykei mentális betegek lesznek majd

2023. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

igazat írtatok.

voltam több pszichológusnál. mind azt mondta h nem vagyok depressziós. pedig akkor is sírtam. minden nap csak sírtam és sírok a mai napig. sem anyám, sem apam, sem kollégák, sem főnököket nem érdekli. tényleg leszarják. elnézegetik h sírva dolgozok. senki meg sem kérdezi. ha el is mondok pár dolgot akkor is leszarják.


több agyi vizsgálaton is voltam és nem mutattak ki semmit. pedig mindig rémálmaim, alvásparalíziseim, halucinációim vannak. 25-30 évesig minden naposak viltak. sokkolva dolgoztam. most 32 leszek. de nem bírom.



röviden: oviban tanítottak engem írni, olvasni, számolni. elköltöztünk faluba és ott ezt nem látták jó szemmel. egy évig kötelező olvasás korrepre kényszerítettek, ahol NEM IS OLVASHATTAM. másodikas voltam még. harmadikban pedig matekból buktattak meg. egy női tanárnő, akit ki is rúgtak mert állítólag többször megvert. erre nem emlékszem. lényeg h össze törtem anyám minden hülyének elmondott. NEKEM harmadikosként kellet matek tanárt keresnem és a fizettség az elmosogatás, kert rendezés. Anyám sohase sajnalt meg. semmit sem adott nekem. kihasznált, velem végeztetett el mindent. mosogatás, mosás, kert rendezés, fa vágás, fűtés, vásárlás, főzés. A hugom semmit sem csinált mégis mindent megkapott. az ágyamban sem aludhattam mert a hugom a körmeit ott kapargatta. a hugom sem hagyott békén sohase. inkább sportoltam mindent megtettem h ne legyek otthon.

most anyánk meghallt és mégis ő röhögött ezen....amíg beteg volt addig mosolyogni sem bírtam. szetettem anyut, mégha semmit sem kaptam tőle. de az h a hugom...amúgy ellopta a pénzt és rongálta a házat és rám ken mindent.

a rokonaim is mindig a hugomnak segítettek. neki mondtak részvétet. engem nem is kerestek. két év múlva azt irogatták h mennyire elrontott anyu...minden bizonyítékot felmutattam a hugom ellen, de csak azért is ócsárolnak. okés h engem, de a halott anyukámat....anyu segített minden rokonunknak.



szexuális megaláztatások a munkahelyemen. azt sem érdekelte senkit sem. még a párjaimat sem. azok is egyre inkább azon voltak h tönkre tegyenek. én mindent megtettem nekik. ( volt h a magasban fugáztam egy iskolat késő estig, tériszonyatosként.) semmit nem kaptam tőlük csak porig alázást.


spirituális bantalmazasok kb. kövi üziben.

2023. szept. 30. 20:54
 10/17 A kérdező kommentje:

rémálmok: sérült állatokról. pókokról, matrk dogákról, földönkívüliekről.

alvasparalízisek: sokáig lebénultan, de már nem. ki tudok lépni a testemből. árny alakok, vörös vagy fehér fénnyel jövő szörnyek. fénylények is. karmolnak, harapnak, vakítanak, kicsavarják a karjainat, lábaimat. bökik vagy harapják az ujjaimat, lábujjaimat.


bűzökez is érzek, mély morgós hangokat hallok. német szavakat is hallok vagy más nyelvűeket.


földönkívüliek...hát testkilépéssel.


szellemek: sokszor látom, hallom őket. sokszor megalmodom h mi történt velük. nagyon élethűek és fájdalmakat is érzek. áram, vízbe fulladás, tűz, stb. amit ettek, ittak azok ízét is. a fájdalmaikat is.

sok szellem zaklatott még a munkahelyemein is. pl. egy cigány fickó felvágott koponyával, kilátszó aggyal azt mondta h agyműtétje volt, de ott hallt meg és szerinte szandékosan. ( amúgy nem vagyok rasszista és ez nagyon kiakasztott)


anyu halala előtt láttam tán a kaszast. anyu álmában beszélt hozuá és kicsit hallottam. aznap és pár hónapig láttam a kaszás szerzetet. az auraját is éreztem és nem mertem már aludni.


láttam ahogy anyu szenved a halála utan is. aztán szerencsémre mindent elfelejtett, boldogan jött hozzám. nem emlékezett h rákos beteg volt és h már meghallt.


sok rémálmom volt h anyu szenved. most már jó álmaim vannak vele, de amint felkelek sírok h ő már nincs itt.



szellem állatokat is láttam. azok legalább kedvesek voltak nagy része. volt h éreztem ahogy dorombolnak a macskák az ölemben. kutya, menyét, süni stb. darazsak is voltak már vagy kb 4-szer, hogy a fejemet ellepte vagy száz és csípkedtek. éreztem a csípéseket és a fájdalmat. volt h négy napig fájt.


az ujjaim, lábujjaim fájnak, mintha elektromosság érte volna. volt h minden nap. volt h a könyökömig.


nagyon sok minden volt még. bele fáradtam.

2023. szept. 30. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!