Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan űzhetem el a negatív...

Hogyan űzhetem el a negatív gondolatokat, amik záporoznak a fejemben?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben vagyok. De mondok egy példát, hogy megértsetek:


Tegyük fel, hogy valaki egy fontos műtét előtt áll. Az orvosok sem tudják pontosan, hogy sikerülni fog-e vagy sem. Az illető pedig fél, negatív gondolatok kerítik hatalmába, amik fizikailag is kihatnak rá. Minél többet gondol erre, annál mélyebbre zuhan érzelmileg.


Én is így vagyok, csak nem műtét előtt állok.


Mit lehetne tenni?


2023. jún. 21. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Van választásod mindig, de szerintem a negatív gondolatok kényelmesebbek neked. Miért nem választod a másik oldalt?

Persze nem tudom milyen feladat előtt állsz, és nem leszidni akarlak.

Ha mélyponton vagy akkor az tudod milyen érzés, nem akarod a másik oldalt is érezni? Azzal hogy kiírtál egy kérdést, az azt jelenti hogy segítséget fogadsz el és hogy akarsz változni.

Mi az ami hátráltat?

2023. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


A bizonytalanság, a félelem. A negatív gondolatok reálisabbnak tűnnek (de nem igazabbnak).

2023. jún. 21. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Félsz olyantól ami még nem történt meg. Nem is magától a feladattól félsz hanem a következményeitől.


Ha nem is magadtól, akkor próbálj mástól segítséget kérni pl család, barát, hisz ők tudják milyen helyzetben vagy :)

2023. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Spirituális megoldást keresnék a problémámra. Erre a család nem alkalmas.
2023. jún. 21. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh értem, mondjuk én spirituális beállítottságú vagyok és szerintem a mantra jó megoldás.

Lehet klisének hangzik, de a lényege hogy a tudatalattid higgye el azt amit mondasz.

És az alvás előtt/közben vagy a legközelebb hozzá.


Közvetlen elalvás előtt folyamat ismételd a célodat. Jelen időben beszélj! Aludj el, ha megint felkelsz megint mond el. A lényeg hogy utána engedd el.

Ha tudsz tudatosan álmodni ott is beszélhetsz.


A másik módszert én jobban szeretem ez pedig ez:

Tégy úgy mintha megkaptad volna, angolul Law of assumption.


Egy példával jöve: szerettem volna pénzt kapni valakitől. Úgy cselekedtem, hogy elképzeltem hogy éppen jelen időben játszódik a jelenet. Úgyanúgy beszéltem, megköszöntem neki mintha előttem lenne az illető. Hülyének néz ki kívülről, de hatásos. 3 nap múlva megkaptam a pénzt tőle.


Szóval próbálj azzá válni aki most nem vagy és ne érdekeljen hogy nem reális. Csak csináld.

2023. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mély meditáció, minél mélyebb annál jobb, gondolatnélküliség, a tiszta tudat elérése, az a megoldás
2023. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!