Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol rejtélyről...

Mit gondoltok arrol rejtélyről vagy talán creepy pastárol ami arrol szól hogy az erdő mélyén lehet látni lépcsőket?

Figyelt kérdés

Csak ma hallottam róla egy horror story-ban, hogy vannak ilyenek, elvileg az erdő mélyében, messze mindentől lehet látni ritkán random lépcsőket, vannak olyanok amik tökéletes, szép állapotban vannak, meg olyanok amik régebbinek tűnnek, és ezek a lépcsők nem vezetnek sehova, csak úgy vannak ott. Persze tudom hogy nem kell mindent el hinni, csak én inkább az az ember típus vagyok aki nm igen hisz az ilyesmikbe, de ameddig nincs rá bizonyítek hogy ilyesmi nem létezik addig ki tudja, meg hát el kezdett érdekelni a téma, mert elég érdekesnek tűnik szerintem. Neten összesen két oldalt találtam róla és egy videót ahol kb ugyan azt el mondja a srác mint amit az oldalakon olvastam, szóval nem igen tudtam meg túl sokat, én arra lennék kiváncsi azoktol az emberektől itt akik hallottak már ezekről a lépcsőkről, esetleg láttak már ilyen "jelenséget", vagy ismernek olyat aki látott már ilyet stb...


Akik hülyeségnek tartják, és gúnybol akarnak írogatni olyasmiket hogy ő minden nap lát ilyeneket, a lépcsők elvisznek tündér országba stb, vagy csak kioktatni jött hogy mekkora egy idiótaság ez az egész annak inkább nem kérem a veleményét.


Olyanok írjanak akik hisznek az ilyesmikben, vagy többet tudnak erről, vagy akik szerint tényleg érdekes ez a téma, esetleg ahogy fent írtam szemtanúja volt már ilyesminek.


2023. okt. 10. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindennap látok ilyen lépcsőket a buszról. Egy kolléganőm nyomozta ki, hogy egy régi, használaton kívüli zsidó temetőhöz visz fel.

Addig fel sem tűnt, mert tényleg látni belőle is egy pici részt. Városon kívül van.

Lehet valami épület maradvány is.

2023. okt. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek valódi lépcsők? Tehát mondjuk régi romok? Vagy inkább valami olyan jelenség, hogy egyszer ott van, egyszer nincs? Vagy valakinek megjelenik, másoknak nem?
2023. okt. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahogy értelmeztem nem romokrol van szó, csak úgy ott vannak, semmilyen történelmi háttér nélkűl, fel lehet rá menni, és elvileg furcsa érzések fognak el mikor ott vagy rajta, egyszerűen csak az erdő közepén lehet látni ezeket lépcsőket ( ahogy tudom) és az változó hogy milyen állaptoban van, pontosan énsem értem mert nem túl sok infót találtam róluk, youtubon van fent egy videó DeepTalk-tól.
2023. okt. 11. 14:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Viszont amikről beszélek azok nem vezetnek sehova, csak kis ideig fel fele, de utána vége, úgy fogalmazták meg mintha csak ki lenne emelve egy házbol, vagy mint mikor egy játék nem tölt be rendesen, csak mondjuk a házbol a lépcsőt tölti be de a ház és egyebek nem látszanak, persze a valóságban nincs ott ház, csak ezeket a példákat tudtam most írni.
2023. okt. 11. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek valamikor épületekhez tartozhattak, amiknek a többi része leromosodott, ennyi maradt belőle.
2023. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni, de kérlek értelmezd amiket írtam. Persze vannak romok, de ezek amiket írtam NEM romok, nincsen semmi történelmi hátterük, és olyat is hallottam történetekben hogy vannak olyan lépcsők amik újnak látszódnak, tiszta, szép, stb. Ahogy fentebb írtam mintha ki emelték volna egy házbol őket, és a közelükben semmi romra utaló törmelék vagy ilyesmi nincs. Képzeld el hogy egy nagy erdő közepén vagy, ahol szinte még senki sem járt, és ahogy mész tovább látsz egy lépcsőt ami sehova nem vezet de teljesen tiszta, érintetlen, törmelék mentes, és látszólag új. Ilyen eseményeknek úgymond a rejtélyére vagyok kiváncsi, hogy valaki hallott-e már ilyenről, látott-e már ilyet, vagy ismer olyat aki látott ilyet, és esetleg be tud számolni róla hogy fel ment-e rá, milyen érzés fogta el mikor meg látta, vagy hozzáért, történt-e utána valami vagy közben stb.
2023. okt. 11. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenre gondolt [link]


[link]


Ez is érdekes [link]

2023. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor az scp-ekre rá se keress.
2023. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!