Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire vannak hatással a...

Mennyire vannak hatással a gondolataim, vagy a gondolataim terveim megosztása más démoni vagy angyali emberekkel a kvantumfizika és egyéb elvek alapján?

Figyelt kérdés

Például van egy lehetőség. Próbálok a jóra koncentrálni mondok egy példát hogy mondjuk életem szerelme megszólít az utcán. Ezt be tudom vonzani nem? Tehát ha arra koncentrálok hogy szeretet és életem szerelme megszólít akkor meg fog.


Viszont ha ezt elmondom egy démoni embernek hogy abban reménykedem hogy megszólít majd az egy felsőbb romboló erő hatására olyanokat ültet majd a fejembe, hogy én egy senki vagyok. Egyedül fogom leélni az életemet. Menjek pszichiátriára. Így a szép gondolatok mellé beoltja a kételyeket a gonoszt és rossz képeket amelyek a kvantum fizika elvén csak azzal hogy gondolsz rá megteremtődnek és tényleg lehet hogy életed szerelme nem rádköszön hanem mondjuk megőrülsz vagy valami baj történik veled vagy depressziós leszel.


Valóban vannak a gondolatnak ilyen erejei és valóban vannak ilyen hatások és emberek? Az álmainkat terveinket valóban kincsként kell őrizni hogy ne mocskolhassák be? Vagy túlgondolom és tényleg "pszichiátriára való" vagyok?


2023. okt. 13. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Valóban van a gondolatnak ilyen teremtő ereje
Túlgondolod és őrült vagy
6 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is észrevettem hogy ezek a démoni emberek mindig akkor találnak meg amikor a terveimnek van tétje. Amikor álmodozom olyanról ami valóban számít és valóban megváltoztathatná az életemet akkor mindig a legnagyobb vehemenciával támadnak meg és hoznak le az életről, okoznak depressziót. Olyan ez amikor erősíteni szeretném az energiát viszont más ezt elszívja, eltorzítja, az én energiámat pedig elnémítja és a helyébe egy marék ijesztő dolgot kapok. Ami be is ül a helyére mivel egy erős csatornát nyitottam tágra amibe beengedtem ezeket a rossz démoni erőket.
2023. okt. 13. 11:34
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Az általad felvetett kérdések és gondolatok egyes spirituális és metafizikai elvekkel kapcsolatosak, de nincs tudományos megerősítés arra vonatkozóan, hogy az emberek gondolataikkal olyan hatásokat gyakorolnának a külvilágra, amelyek a kvantumfizika vagy más tudományos elvek alapján működnének. A kvantumfizika és más tudományos elméletek olyan területekkel foglalkoznak, amelyek messze vannak a mindennapi gondolataink és cselekedeteink közvetlen hatásától.


Az emberi gondolatoknak természetesen van hatása a mentális egészségre és a cselekedeteinkre. Pozitív gondolatok és célkitűzések segíthetnek abban, hogy az ember motiváltabb legyen és pozitív élményeket éljen meg. Ugyanakkor negatív gondolatok és hiedelmek is káros hatással lehetnek az életünkre, és depressziót vagy más mentális zavarokat is előidézhetnek.


Az emberi gondolatoknak azonban nincsenek ilyen fiziális hatásai más emberekre vagy a külvilágra. Az álmaid és terveid megosztása másokkal általában nem eredményez démoni vagy angyali hatásokat, amelyek megváltoztatják a gondolataidat vagy a jövődet. A mentális egészséggel kapcsolatos kérdések komolyak lehetnek, és fontos lehet, hogy szakemberhez fordulj, ha úgy érzed, hogy negatív gondolataid vagy hiedelmeid hatással vannak a jóllétedre és az életedre.


Az álmaidat és terveidet megoszthatod megbízható barátokkal vagy családtagokkal, akik támogatnak és segítenek a pozitív irányba terelni a gondolataidat. Azonban a realista és pozitív hozzáállás, valamint az érzelmi stabilitás és a mentális egészség fenntartása kulcsfontosságú a boldog és kiegyensúlyozott élethez. Ha komoly problémáid vannak a mentális egészséggel, érdemes egy szakemberrel konzultálni és segítséget kérni.

2023. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Épp metafizikailag vizsgállak. Úgy látom neked szervi bajod van. A kisagyadban szifiliszes orsóférget észlelek. Ez megfertőzte a fehér állományodat. Azért jutnak ilyen dolgok az eszedbe. Ha démoni hatás alatt állnál, már régen arcon szökdelnél és közben Tóth Gabi számot énekelnél. A Sátán meg halálra röhögné magát.
2023. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Más szavakkal te a pozitív gondolkodást próbálod mondani poztív(angyali)és destruktív(démoni) emberekkel pélálózva?


A poz gondolkodással nincs baj, nem feltétlenül életed szerelme szólít meg de lehet megszólít valaki.

A démonikus emberek azok lehet csak objektívak és próbára tesznek hogy biztosan azt akarod?

Pl ott hagyod a munkád és elköltözik gci messze minden ismerőstől, családtól. Csak azért hogy a pároddal élhess. És nyilván logikus, hogy lesznek akik kételyt keltenek. Megéri egy kapcsolatért kockáztatni a stabilitást?

Ha ki tartasz mellette akkor később kiderül meg éri e...

Nekem megérte eddig. Bár továbbra sincsenek itt barátaim az otthoniakkal meg így nehéz tartani a kapcsolatot de jelenleg megérte. Van munkám, hol lakom és egy olyan személlyel élek akivel az életemet tervezem leélni.

2023. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy szerintem erősen tulgondolod.
2023. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!