Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek élnek köztünk...

Szerintetek élnek köztünk most igy 2023-ban vámpírok?

Figyelt kérdés
Csak az irjon aki tud valamit, és értelmes legyen.
2023. okt. 30. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Sose léteztek, így most se élhetnek itt
2023. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Mindig is léteztek, így most is élnek itt.
2023. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Várj, megkérdezem a hupikék törpikéket, hogy láttak-e így 2023-ban.
2023. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Energgijavámpírok
2023. okt. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Én vámpír vagyok. Miben segíthetek?
2023. okt. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem éltek köztünk.
2023. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem léteznek vámpírok. Amikor Európában még rengeteg ember hitt a létezésükben, a protestáns teológusok többsége már akkor katolikus (és pravoszláv) babonaként tekintettek az egész vámpír mítoszra. A naturalisták pedig nem természetfeletti dolognak vélték, hanem betegségnek, mára azonban tudjuk, hogy nem létezik olyan betegség, amelyek a tünetei a vérszomly mellett kiterjednének arra is, hogy az illető feltámad a sírból, és szó szerint égeti a napfény meg a szentelt víz, és képes denevérré változni, és retteg a kereszttől akkor is, ha nem is hisz, és csak úgy lehet megölni, ha át döfjük karóval a szívét vagy elégetjük a testét.
2023. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Weirby ***** válasza:
77%

Ez egy rendkívül érdekes kérdés, és bár sokan könnyen legyintenek az ilyesmire, én személy szerint úgy hiszem, hogy igen, vámpírok élnek köztünk, csak nem feltétlenül úgy, ahogyan a filmekben vagy könyvekben látjuk őket.

Először is, két évvel ezelőtt egy ezoterikus könyvesboltban találkoztam egy sötét, rejtélyes alakkal. Megállás nélkül könyveket lapozgatott a természetfeletti lényekről és az életelixírről. Amikor megpróbáltam vele beszélgetni, kicsit furán viselkedett, mintha nem figyelt volna rám teljesen. Ráadásul, amikor kimentünk a boltból, feltűnően kerülte a napsütést. Persze, lehetséges, hogy csak egy furcsa fickó volt, de ki tudja?

De, hogy ne csak egy személyes történetet hozzak fel: az ókori mitológiákban és a legendákban számos utalás van vámpírszerű lényekre. Miért lennének ezek a történetek, ha nem lenne bennük valami igazság?

Persze, nem hiszem, hogy a vámpírok a mai világban csak vérrel táplálkoznak. Talán vannak olyanok, akik érzelmi energiákkal táplálkoznak, amiket az emberektől vesznek el. Sokan közülünk éreztünk már úgy, hogy valaki elvette az energiánkat, nemde?

2023. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Én kétszer láttam életemben olyan személyt, akiről azt gondoltam vagy éreztem, hogy nem ember és talán vámpír. Persze lehet tévedek, de azért leírom.


Az egyik a vonaton történt és egy férfi volt olyan ruhában, ami nem illett az akkori időjáráshoz és ezért tűnt fel. Eléggé meleg volt és mindenki lengén öltözött, ő viszont fekete nagykabátban volt, kalapban, kesztyűvel és napszemüveggel. Teljesen elfedte magát a napfénytől. Viszont hamarabb szállt le a vonatról tőlem és ezért nem tudtam megfigyelni jobban.

Hasonló férfit később az álmomban is láttam egy földalatti katakombában, de ott megtámadott, nagyon erős volt a szorítása és megharapta vámpírokhoz hasonlóan a nyakam. Az még érdekes volt az álmomban, hogy először megpróbálta előadni nekem, hogy ember, barátságos volt és megvárta, amíg hátat fordítok neki.


A másik egy lány volt és őt este láttam a villamoson. Igazából megint az tűnt fel, hogy nem az időjárásnak megfelelően van öltözve, de itt pont fordítva volt. Eléggé hideg volt már (késő ősz vagy tél lehetett) és teljesen ki volt vetkőzve. Talán mert többet láttam belőle vagy mert megszólalt bennem valami vészharang, azt éreztem vele kapcsolatban, hogy nem ember és valami más, ami vadászik éppen. Na ő ugyanott szállt le, ahol én, de akkor annyira megijedtem, hogy gyors lépésekben siettem haza, meg szerencsére nagy volt a tömeg. Neki sem a megjelenése, sem a kisugárzása nem tűnt emberinek (persze lehet azért, mert jobban meg tudtam figyelni).


Mindenesetre mindkét esetben valami odavonzotta a tekintetemet és mindkét esetben ha jól emlékszem később csak, tehát az elején nem is regisztráltam, hogy ők velem utaznak együtt hosszú percekig vagy órákig (a pasi esetében), mintha valahogy hipnotizálták volna a környezetüket. De lehet csak én voltam túl bamba, hogy későn tűntek fel.


De persze az is lehet, hogy normál emberek voltak. Passz. A saját életében mindenki megbízhatatlan narrátor.

2023. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!