Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szűz Máriát mesterségesen...

Szűz Máriát mesterségesen termékenyitették meg a földönkivüliek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 11:23
1 2
 1/14 Laylah ***** válasza:
23%
Inkább volt annyira elasztikus a szűzhártyája, hogy nem szakadt el az első aktus során, de legalább teherbe is esett rögtön. Szegény Jocót felszarvazta (vagy csak őt vették rá, hogy vegye feleségül a terhes nőt).
2023. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Igen, alávertek rendesen.
2023. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

És hogy volt szűz Mária?


Józsefnek nem állt fel?

2023. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
@1 Ez még troll válasznak is rossz. A szűzhártya nem hártya...
2023. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Tegyük fel. Van olyan nézet, ami szerint Mária egyiptomi hercegnő volt, aki ki volt választva Jézus kihordására. És ennek alapján ő nem volt férfival mielőtt mesterségesen megtermékenyítették volna. Hogy ez igaz-e, nem tudom. Sajnos nem volt előttem az az apokrif szöveg, amiben ez állítólag le van írva. Más bizonyíték pedig erre nincs.

A dolog másik fele, hogy idegenek voltak-e. Ezt mindenre rá lehet sütni, erre sincs bizonyíték.

2023. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Laylah ***** válasza:
39%
4., pontosan tudom, azért nem írtam azt, hogy átszakadt. Viszont valóban lehet annyira elasztikus, hogy nem szakad el (legtöbb esetben egy vékony nyalábról van szó a hüvely két fala közt).
2023. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Szűzen termékenyült meg, tehát bizonyíték a hazugságra. Ahogy a feltámasztott halottak is.
2023. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne etessétek a trollt.
2023. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Laylah ***** válasza:
68%

Aki szerint troll vagyok, tessék:

"Ámde a törvényszéki orvostan már régen nem fogadja el ezt a laikus tételt, mert bizonyos, hogy sok himen (szűzhártya) oly engedékeny, tágulékony és rugalmas, hogy szélei a monynak ismételt behatolására sem szakadnak be, hanem sértetlen marad s érintetlennek látszik."

A Pallas nagy lexikona - [link]

2023. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én kérdezőt neveztem trollnak, nem a #4-es vagyok. Minden esetre a te válaszodat sem lehet hihetőnek nevezni.
2023. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!