Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki termékenyített meg...

Valaki termékenyített meg kutyát mára nyíregyházai kutyaspermabankból?

Figyelt kérdés
Jó ötlet ez? Esetleg ha a kutya már jó pár éve halott attól még lehet kölyök? Az oldalon azt írta hogy lehet de azért picit kételkedem benne.
2013. jún. 13. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

ez valami vicc? létezik ilyen? és pontosan mi célt szeretne szolgálni, a szaporítást? működhet egy ilyen?


mellesleg ez nem egy olyan dolog hogy az adott fél él e avagy sem. ha életképesek a spermiumok akkor abszolút de lényegtelen hogy az egykori "gazdája" él vagy sem.

2013. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nahát és tényleg!


[link]

2013. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Tenyészkutyák számára van. Külföldre is fagyasztott spermát küldenek, ha nem akarják a kutyát többezer kilométert utaztatni. Egy szaporító valószínűleg nem fizeti meg ennek az árát, neki bármelyik hasonló kinézetű szomszéd kutya megfelel két üveg sörért.
2013. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igen, most hogy rátaláltam az oldalra rájöttem hogy abszolút de nem ezt a célt szolgálja... csak hirtelen olyan fura volt. azt hittem hogy bemegy bárki és megveszi a bárkinek a bármiét. de nem így megy ahogy olvasom.

amúgy én a "jobbik" szaporítókra gondoltam (hogy azok visszaélhetnek vele, bár igaz így is visszaélnek hogy "normálisan" működik a dolog), nem az aljanépre.

2013. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Én évente kb 80 ezret költök erre (tárolási költség)... több kanomnak is van fagyasztva spermája és olyan kanoktól is tartok a bankban akik vagy ideiglenesen fedeztek nálam vagy kiállításon volt lehetőségem levenni a spermát és azonnal tudtuk fagyasztani. Lehet több éve halott kutyának is kölyke így persze, én eddig legrégebben 5 éve fagyasztott spermát rakattam be és 6 kiskutya lett... nem csak kutyáknál van ilyen, van disznóknak, lovaknak, teheneknek, embernek is spermabank
2013. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mennyi a tárolási díj? Árakat nem írnak a honlapon.
2013. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
én náluk tárolok: [link] évenként fizetek 7-8 ezret/kutya de a hűtés 45 -50 ezer az elő vizsgálat pedig 15 körül van
2013. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Köszi. Egész baráti ár.
2013. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
# 5, kiállításon hogyan fagyasztottál? Vittél magaddal folyékony nitrogént termoszban? :)
2013. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy ezek komoly dolgok meg minden.. De azért egy kiállításon spermát fagyasztani... Bár nem is ez a része, hanem azt levenni! Ez még nekem is durva:D
2013. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!