Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudunk segíteni egy...

Hogyan tudunk segíteni egy emberen akinek hirtelen "kinyílt a harmadik szeme",és nem tudja kezelni?Teljes sztori a megjegyzesben

Figyelt kérdés

Van egy féltestvérem apukám előző házasságából és tudni kell róla,hogy nem a legjobb kapcsolatot ápolta az anyjával (beszéltek meg találkoztak rendszeresen de nem volt egészséges kapcsolat)

És 2 nappal ezelőtt ráírt,hogy menjen át beszélgetni kicsit (mármint anya a lányàra).Ez meg is történt,a tesóm átment hozzájuk de már az fura volt hogy az anyja nem nyitott kaput neki hiába hívta vagy csöngetett, így végül az öccse engedte be és mikor bementek a konyhába az anyjuk ott állt csendben és a telefonját nézegette,majd elkezdett összevissza beszélni arról hogy nem szabad csúnyán beszélni és hogy figyeli őket egy három szemű angyal, és hogy neki is kinyílt a harmadik szeme.Mutatott nekik egy videót,hogy nézzék végig mert nagyon jó lesz a vége és az egész videóban csak fények voltak.Tesóm elmondása szerint nagyon zavarodott volt azt mondta máshogy lát és máshogy hallja a hangokat, zavarják őt a fények és a lila színre azt mondta szimfonikus és elkezdett sírni mert nem hisz neki senki.Azt mondta, hogy fel akarja tölteni őket boldogsággal és energiát akar nekik adni.Megfogták a kezét és tűzforró volt neki és mindig valami kézmozdulatokat csinált.A tesóm barátjának nagyon fájt a háta már több hónapja és hozzá sem ért a kezével,csak felette mozdulatokat csinált vele és másnapra alig érzett fájdalmat.Illetve tesómék kocsit akarnak venni és amit kinéztek arról tudni kell,hogy olyan hibája van amitől könnyen felgyulladhat.Az anyja erről nem tudott de azt mondta ne vegyék meg a kocsit mert látja őket ahogy kigyullad alattuk.Szegény nem tudja mi történik vele,folyton sír és könyörög hogy higyjünk neki,és energiát akar adni mindenkinek,de a férje és az anyja bolondnak hiszik.Tesómnak este leírta üzenetben,hogy köszöni hogy van neki,becézgette meg ilyenek és ezelőtt soha nem beszélt így vele,és a szemüvegét sem hordja mert aztmondta jól lát nélküle is.Hogyan lehetne megnyugtatni őt?Nem vihetik pszichiátriára mert akkor tényleg belebolondul,hogy nem hisznek neki.



nov. 23. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ne beszéljen senkinek ilyesmiről, ezeket nem egyszerű megosztani az emberekkel.

Ilyesmit csak a gyakorlók egymás között szoktak megbeszélni.

Meditáljon, küldje a szeretetet tovább mindenkinek, de némán tegye :)

Keressen valami gyógyító / spirituális utat, mint pl a csikung, és akkor válaszokat is kaphat, haladhat is.

nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért beszél róla mert segítséget akar kérni,eddig nem is tudott ilyenről,hogy ez létezik.Lehet az sem jó ha nem beszél róla és magábafordul
nov. 23. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Keressetek fel egy segítőt, látót, aki irányt mutat neki,(Spirituális képességgel segítők Facebookon) és egy pszichológust vagy ha valamilyen természetgyógyászt, aki segít neki a lelkiekben, fontos az is hogy a földön tartsa, és a földi problémákban segítse. Nem játék.

Ha nincs összekötve a kettő, teljesen elszakad innen és teljes pszichózisba kerülhet.

nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Csak ne ilyen Skorpió Stúdiós,Kovács András kóklereket keressetek,inkább energiagyógyászt,reikiseket,családállítót,szellemtudományokkal foglalkozót..elég ha csak levélben összefoglalja,de úgyis fogják őt vezetni,csak hallgasson a belső hangra..

Pár hét alatt lezajlik ez traumás-sírós időszak,amíg megérti,hogy nem lehet mindenkivel megosztani a varázsvilágot.


Ha jól értem lát,hall,érez,ön/gyógyít,energiát továbbít és még a jövőbe is lát szóval ez valami elég komoly...


Vagy aktiválták a felettes érzékeit,mert feladata van,vagy természetes tisztulásának,fejlettségi szintjének okán,de gyakorlatilag feljebb lépett az evolúció következő lépcsőfokára..

nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
pl: [link]
nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ez nem 3 ik szem kinyílás, az nem ilyen formában nyílik ki, hanem szkizofrenia ütött ki rajta. Pszichózis

Ebből kórház lesz

nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

10 es, a 3 ik szem nem kell kinőjön, mert mindenkinek megvan, csak nem aktív. Ez az agyban levő tobozmirigy, ha ceruzával húzunk egy képzeletbeli vonalat, a mirigy helyétől, pont a homlok közepén, szemöldökök közt vegződne a vonal. Csak a fluor miatt meszesedik, azert teszik a fogkrémbe es asvanyvízbe mindenhova, hogy ne nyíljon meg.

De amit leírt a kérdező, pszichózisnak tűnik

nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van az elit piramisán is a 3 ik szem
nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha elmegy dokihoz begyogyszerezik és eltűnik majd a képessége..

Velem évek ota volt ilyen de hogy ne kössek ki pszihiàtriàn homokba dugtam a fejem és el is tüntek a dolgok..


De egyszer majdnem pszihiàtriàra kerültem :D


Amikor kihallod iràsból pàrbeszédből tv ből a dolgokat vagy megàlmodod ..meg a sok véletlen.. meg hogy rezgek alvàs alatt tegnap is..

De néha meg eltünnek már nem érzem a homlokomnàl a zsibbadàst màr nem szédölgök-szerintem az én életem olyan rohanos hogy esélyem sincs vhova is fejlődni..nekem ezer 100hogy egy mtàrs inditotta ezt el.. "megszületett dorika"-ja nem a főnixmadàr..

Miért csak most?-halgasd a megérzéseidre..


Ja nem vagyok skizo hogy igy irok de ő olvassa itt ezt ő érti 😉

És sportszeletet se sütött nekem hogy erős legyek..

nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eltűnt a válaszom valahogy, szóval a lényeget ismét röviden.


Ehhez bölcsesség és tanultság kell. Nem jó, hogy rosszul érzi magát, ahogy az sem, hogy olyanoktól vár megértést, akik azt nem képesek megadni, valamint az még inkább nem, hogy ennyit oszt meg felelőtlenül mindenhová. Szinte minden ismerősöm, akinek volt valami átlagtól eltérő periódusa, volt veszélyeztetve szabadság vesztéssel.

Én segíthetek neki, megtaníthatom kezelni ezt az egészet mentálisan, és belső működés ügyileg is. Szóval, hogy hogyan kezelje az embereket, és mit is tegyen magában.

Ehhez felajánlom segítségem. Kérlek írj gyorsan, mert eltűnik egy csomó válasz. A most 11# is 15ösre hivatkozik vissza, avagy minimum 5 válasz eltűnt.

nov. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!