Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van ennek az álomnak valóságta...

Van ennek az álomnak valóságtartalma, vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

A történethez tegyük hozzá először, hogy nem vagyok egy mélyen vallásos ember.


Elkezdtem a "harmadik szem megnyitására" készülni, különböző gyakorlatokkal, de lehet rosszul csinálom. Ma volt több elég erős álmom egymás után.

Hallottam, hogy az Úr szól hozzám, és mondta, hogy ne csináljam. Tudtam hogy honnan jön a hang, úgyhogy megpróbáltam odafordulni, de nem tudtam, úgyhogy nem láthattam az arcát, utána másik irányból is szólt, megint megpróbáltam, de ahogy megláttam volna az arcát, megint egy ponton megállt a fejem. Apám hangján szólt hozzám és felébredtem.

Utána visszaaludtam és ugyanezt álmodtam, csak még intenzívebben, végül harmadszorra is, de akkor már nem tudtam eldönteni, mikor álmodok és mikor nem, úgyhogy simán lehet, hogy többször is álmodtam. Végig kiszolgáltatva éreztem magam és azt hittem bántani fog, de nem csinált semmit, csak próbált lebeszélni. Végig kellemes melegséget éreztem, forró meleg fuvallatokat.

Mondta, hogy minden az én döntésem, de szeretné, ha felhagynék ezzel.

Végül izzadtan ébredtem. 1 órával az ébresztőm előtt, fel se keltem rá.


Lehet rossz módszerrel próbálkoztam, mi a helyes módszer? Van jelentősége ennek az álomnak?



2023. ápr. 24. 13:27
 1/6 A kérdező kommentje:
1 órával az ébresztőm után*
2023. ápr. 24. 13:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hogy csinálod. Nagyon rosszul szerintem nem lehet.
2023. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem hagyd abba. Nekem rémálmaim lettek mikor ezt csináltam. Abbahagytam, elmúlt
2023. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elméd is játszhat veled, akkor kár félni.
2023. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze mondják jobb félni mint megijedni de akkor nem fejlődsz. Saját magadnak csak nem ártasz, ami meg benned van az te vagy. Ugyanúgy mint álmodban is úgy tűnik vannak mások, de minden te vagy ott is.
2023. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Ne csinàld kérlek. Nem véletlenül van csukva a harmadik szem. Kérlek halgas ràm. Tudom itt most sokan bolondnak fognak tartani de ne csinàld. Nem jàtèk tudom mirõl beszèlek
2023. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!