Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az, aki tud Akasha krónikát...

Ki az, aki tud Akasha krónikát olvasni - akár a jelenlévők közül, akár ismeretségi körben, vagy bárki?

Figyelt kérdés

nov. 24. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom, mi az, de énbkéoes vagyok érezni a nem fizikai enegriát akár ezen a téridőn túl. Szóval ha szerinted így segíthetek valamit, írj rám, ha szeretnél.
nov. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom olvadni csak tapasztalni hogy van. Elméletileg, sajnos nagyon rakoncátlan elmém van így rengeteget tapasztaltam de semmiben sem tudok túl mélyen elmerülni.

A szkeptikus oldalamat kellett elsősorban legyőzni, amíg nincs komolyabb tapasztalása az embernek addig nem is tud igazán hinni.

Az én hitemet egy kurultájon ütyködő táltos nő erősítette meg, azt mondta mire végzünk hinni fogsz. Úgy is lett. Egy ember akinek nem mondesz semmit csak leül veled szembe és eljezdi mondani az egész életedet, olyan titkodat meséli el részletesen amit csak te tudsz és a semmiből előveszi a témát, meg közli hogy jött egy elhunyt szeretted beszélgetni és megadja a teljes személyleírását és elkezdi elmesélni hogy miket sajnál ez a szeretted hogy nem úgy csinálta és tényleg nem úgy csinálta. Ez nam az a rész amikor valaki nagyon jó ember ismerő és rejtett módon kifaggat meg ért a pszichológiához meg mindenhez amivel olvasni tud benned.

Ajánlom hogy menj el nyáron a kurultájra.és keress táltost. :)

febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!