Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az akasha krónikáról ki mit...

Az akasha krónikáról ki mit tud? Hogyan lehet olvasni szerintetek? Tudtok-e róla érdekes cikkeket?

Figyelt kérdés
minden érdekel, vélemények, ötletek, cikkek. köszi

2015. febr. 17. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Közös barátunk, a Gúgli 8.770 találatot tud:

[link]

2015. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi nézegettem, de ahhoz, hogy mindet végigolvassam nem vettema fáradtságot. volt amit olvastam amúgy. egyrészt a gugli által nem kapok véleményt, és én az itteni felhasználók véleményére is kíváncsi voltam. másrészt ha valaki már olvasott jó cikket amit biztosra ajánlana, akkor bíznék benne, hogy jót ajánl. azért köszönöm az ötletet :)
2015. febr. 17. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én csak azt mondhatom, amit egy szerzetestől hallottam (személyesen), nekem ő hitelesebb bármilyen wikipedia bejegyzésnél vagy divatezós könyvnél ebben a témában. Élő embernek nem hozzáférhető, amikor meghalsz, a köztes létben van lehetőséged tanulmányozni. Azt valószínűleg sejted mi van benne, tehát azt is, miért nem egyszerű hozzáférni.
2015. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) És hiszel valakinek, ha azt mondja, hogy Ő már bele"olvasott" ? bár mindegy. azért hallottad akkor ezt mert ezt kellett hallanod. a korlátaink azért vannak, hogy megfejlődjük őket. Köszönöm válaszod ez nekem most kifejezetten hasznos volt :)
2015. febr. 18. 07:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt nem hinném el. Elég sok módja van hasonló információk kinyerésének, de az általad megjelölt nem igazán lehetséges máshogy. A szerzetes üzenete nem nekem szólt, általánosságban beszélt, miután valaki feltette neki ezt a kérdést.
2015. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor bátran mondhatom, hogy én tudok aki olvas, olvasott benne. Úgysem hiszed el, így nem számít mondtam-e. hacsak nem egyszer majd ha lesz más tapasztalatod. :) nekem bizonyítékot is adott "rá" :)
2015. febr. 18. 08:03
 7/8 A kérdező kommentje:
És mielőtt bárki kérdezné, hogy akkor miért kérdeztem: két dolog, egyrészt érdekelt mások honyan viszonyulnak. és lesz-e itt "véletlen" találkozás. A másik, hogy időközben alakult úgy, hogy talállkoztam valakivel aki... de köszönöm szépen :)
2015. febr. 18. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam bele, de nem szeretem, mert nagy felelősség. Egyben talán megtiszteltetés is, amit innen is köszönök. Érdekes cikket? Hm. Google?
2015. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!