Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A testkilépéses halálra van...

A testkilépéses halálra van valami tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés
Volt egy láma akit videóra vettek, hogy ő most eldöntötte, hogy akkor kilép és meghal. Elkezdett meditálni addig míg megnem halt mindezt 1óra leforgása alatt. Ezt lehet tudományosan magyarázni?

#tudatos halál
nov. 25. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hisz a szélhámosok ügyködése a szociológia számára egyértelmű tudományos ténynek számít.
nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem úgy rémlik hogy ezen folyamat előtt sokat éheznek és kiszárítják magukat amennyire csak lehet. Így amikor már majd meg hal az ember nem nehéz úgy csinálni mintha azért halt volna meg mert ő éppen akkor akart
nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Hol ez a videó?


Gyakorlással a szív működése befolyásolható. A légzést is lehet befolyásolni. Mindegyik alkalmas ilyesmire.

nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
A fentiekkel egyetértve még annyit fűznék hozzá, hogy egy videóból nem derül ki, hogy az illető tényleg meghalt-e. Illetve az se, hogy nem vett-e be előtte valamilyen gyógyszert, mérget, stb.
nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Én olyant láttam dokumentumfilmben, hogy kilépett a testéből műtét alatt és utána elmondta miről beszélgettek a többiek, illetve a szomszéd szobában mi történt .



Na ez az amit nem tudnak simán megmagyarázni!

nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

6

Ha valamit nem tudsz megmagyarázni, akkor az ezotéria neked, meg megy a lepontozás érv nélkül!

De az is lehet, hogy te vagy hülye és ülsz a lovon forditva!

nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

#7 Ehhez nekem semmi közöm. Ez a tudomány kategória. A kérdésben szereplő marhaságra tudsz tudományos bizonyítékot mutatni? Mert ha nem, akkor nincs köze a tudományhoz és az ezotériába való. Hogy én életembe vagy sem, az irreleváns. A tudomány dönt, nem én.


Mellesleg ugyanez a f*szság el lett játszva Uri Geller műsorában is vagy 10-15 évvel ezelőtt. Tudod ki Uri Geller ugye? A világ leggusztustalanabb csalója, akit már milliószor lebuktattak, de nem adja fel. Az, aki egy eltűnt (mint később kiderült, megölt és megerőszakolt) kislány sztoriját használta fel a saját hírnevének növelésére. Egy utolsó szélhámos patkány. És egy ilyen ember műsorában sütötték ezt ez a szívmegállítós hazugságot. Errol ennyit. És te ebben hiszel... Mint egy kisgyerek, aki szerint létezik a Mikulás. Szánalmas.

nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

7

Ha te tényleg tudományos lennél, nem hoztad volna fel az Uri Gellert, úgyhogy nincs miről beszélnünk!


[link]


Meg amúgyis, ha töröltetni kellett kommentedet nem lehetsz túl tudományos papa!

nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj ide papi! Már a hatrmadik érvelési hibát fedezem fel, miről beszélsz?


Az érvelési hibáid:


[link]


[link]


személyes kétely



Mit tettél?


Azt mondtad, hogy egy állítás nem lehet igaz, mert te nem hiszel benne, nem tudod végigkövetni azt, vagy hogy egy jelenség nem létezhet vagy egy dolog nem valósítható meg, mert te nem tudod és látod át hogyan is működhetne.


Az ezo rovatban több a tudomány!


Az meg, hogy tudósnak képzeliktek magatokat és mindenkit lepoontoztok, aki nem ért ezzel egyet tudományosan is megalapozva, hogy tudománytalan vagy a te szegénységi bizonyitványod!


Amúgy meg oda irok ahova akarok papi!

nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

10

Szerintem a tudományok sem neked való papa

nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!