Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az állatainkkal...

Szerintetek az állatainkkal is találkozunk a túlvilágon, mint a szeretteinkkel?

Figyelt kérdés
Két állatkámat is elvesztettem a napokban, igazából folyamatosan ezen kattogok... Tudom, majd elmúlik, lehet hogy csak magamat szeretném valahogy megnyugtatni.

nov. 26. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is átmentem tavaly év végén. Decemberben elején meghalt a halacskánk, év elején a cicánk. Azóta is sokat gondolok rájuk, hiányoznak nagyon. Bár csak tudnám, hová kerülnek. De mivel bennük is ugyan úgy teremtett lélek van, ugyan olyan életenergia mint bennünk, szerintem ugyan oda kerülünk.
nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen
nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az állatoknak nincs lelkük.
nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-es válasz természetesen nem igaz. Szerintem az állataink is oda kerülnek, ahova mi is, és majd találkozhatunk velük. Én ebben hiszek, és várom is, a földi élet csak átmeneti, az igazi élet Odaát vár ránk.
dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!