Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná ,hogyan...

Valaki elmagyarázná ,hogyan is működik a manifesztálás?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma.. ez ténylegesen egy működő dolog?

nov. 27. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy! Ne legyél hülye!


Szívesen!

nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Grimfox ***** válasza:
90%
Abban a formában, ahogy eladják, mint manifesztálás, vonzás, és bármilyen más névvel illetik is, nem működik. Az elvétve megtalálható sikeres "manifesztálós" történetek inkább az elvégzőnek köszönhetően sikeresek, nem a módszer miatt.
nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ilyen.


A manifesztálás a "Titok"-ra épül.


Ez semmi másról nem szól, csupán a gondolataidról.


Minél pozitívabb gondolataid vannak, annál kevésbé érzékeled a mellőzöttséget és a be nem teljesült dolgokat, amik pedig megvalósulnak, azokat ennek tulajdonítod.


Például személy manifesztálásnál mindig vannak ezek a rituálék, írd le a nevét ekkor meg akkor, mielőtt elalszol gondold el, hogy... Aztán pedig engedd el, mert hogy amíg nem engeded el és ragaszkodsz a személyhez, nem fog történni semmi.


Akikkel nem történik semmi, annak pedig azt mondják, mert nem "engedte el". Érzed ezt az óriási ellentmondást? Akit szeretek, kedvelek, eszem ágában sincs elengedni. Ha elengedem, akkor nem szeretem, ugyanolyan személy mint a szomszéd Mari néni.


Jó dolog a pozitív gondolkodás, de én személy szerint a realitásban hiszek, az előrébb visz mint az el nem érhető célok.

nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"ez ténylegesen egy működő dolog?"


Nem.

nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy ezt lehet erőltetni, ahogy ígérik neked a kamusok. Spontán működhet esetleg, mondok egy példát, de hasonlót olvastam már többet is:

Madonna már gyerekkortól elképzelte magának, hogy világhíres énekesnő lesz. Szerinted sikerült neki?

Magam is már gyerekként elképzeltem, hogy egyszer saját üzletem lesz, főnököm nem lesz, a magam ura leszek (igazából egy mintát láttam egy sráctól, akinek betévedtem a boltjába és megtetszett a dolog).

Amúgy talán nem is gondoltam komolyan, sőt évek során el is felejtettem.

Azután valamikor ott találtam magam egy saját vállalkozásban, saját üzletben.

A dolgok néha úgy alakulnak, ahogy elképzeltük.

Ami bosszantani szokott, hogy nem képzeltem be magamnak időben egy lottó ötöst.

nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Valamiféle ellentmondás mindenképpen van, specifikusan a személyek "bevonzásánál". Nekem az a tapasztalatom, hogy véletlenek nincsenek, okkal történik velünk minden, és amire tényleg koncentrálunk, azt idővel "bevonzzuk", de nem a spiriguru Titok-módján, hanem egyszerűen ha pozitívabban gondolkodsz és jobban érzed magad, jobban kezelsz helyzeteket, jobban bele tudsz helyezkedni egyes szituációkba és megoldani.


Az elengedés pedig valami ilyesmi, legalábbis szerintem: amikor már nem rágódsz valamin, nem teszel bele felesleges energiát, hanem magadra fókuszálsz, észreveszel olyan dolgokat is, amik közelebb visznek az adott célhoz.


Volt egy srác, aki hónapokig tetszett, kedvelt, de csak barátként tekintett rám. Telt múlt az idő, én csak kerestem, csak vágyódtam utána, érezte is rajtam, meg azt is, hogy csalódott vagyok, hogy nem viszonozza, amit érzek. Aztán idővel azt mondtam, a fene ottegye ezt a pasit, fáradt vagyok attól, hogy mindig rajta agyalok, rosszul esik, hogy amikor egy társaságban vagyunk, van köztünk valamiféle fal, egyszerűen csak éreztem, hogy ami energiát belerakok, nem oké, magamtól veszem el.

Eltelt megint x hónap, elkezdtem túrázni, lefoglalni magam, nyelvet tanulni, megfeledkeztem a srácról, 1-1 alkalommal írtunk a másiknak, kivel mi van. Láss csodát, amikor összefutottunk hónapokkal később, érdeklődni kezdett. Én is elkezdtem bepörgetni magam, hogy fuha, hányszor képzeltem el, hogy randira hív, és tessék, manifesztáltam! Mígnem kiderült, mert direkt rákérdeztem, hogy amint nem volt nekem annyira érdekes már, és látott felszabadultan, nem rágódva hanem magamra fókuszálva, rájött, hogy tök vonzó vagyok és mégiscsak megismerne.


Tehát valamilyen szinten levettem róla az "energiáim", nem volt rajtam érezhető, hogy feszült vagyok miatta, így neki is sokkal jobb érzés volt a közelemben lennie.


Véletlen is lehet akár, ki tudja, de nem hiszem,hogy az Univerzum meg hasonlók tolták be ezt a dolgot.


Persze vannak véletlenek! Vannak sikersztorik, de azt gondolom, ha pozitívan gondolkodunk - jobban érezzük magunkat- könnyebben észrevesszük a lehetőségeket, esélyeket - tehát nagyobb eséllyel indulunk neki a céljaink elérésének.

Ott van például a gyógyulás: ha van hited abban, hogy felépülsz, és vegyünk itt egy kevésbé radikális kérdést, például egy súlyosabb fertőzésből, és úgy állsz neki, hogy akármi is lesz, legyűröd, jobb a közérzeted, fizikailag is könnyebb, tehát gyógyulni is könnyebb. De ha sajnálod magad, hogy jaj de rossz, az hatással van a lelkedre, ami aztán ugyanúgy kihat rád testileg is.

nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Formában sajnos biztosan működik, legalábbis esetemben biztosan. Gondolok itt arra, hogy nagyon félek valamitől és az rittig úgy következik be, hogy féltem tőle még akkor is hogyha szinte semmi esély nem volt arra hogy ez így megtörténjen… Ez velem többször is előfordult. És sajnos azt sem tudom hogy én vonzottam e be, vagy csak megéreztem hogy mi fog történni. Ez is egy őrjítő része a dolognak
nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Negatív
nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Mit szeretnél bevonzani?

Ha nem baj én kérdeznék itt valamit. A barátnőm szerelmes egy férfiba akivel egyenlőre csak jóbarátok. Az a teóriája, hogy ha sokat gondol rá és sokszor elképzeli, hogy együtt vannak, akkor ez majd a valóságban is megtörténik. Magától. Úgy hogy semmi jelzést nem tesz a srácnak nem is úgy viselkedik vele nem segíti elő a dolgokat stb , de várja, hogy megtörténjen, mert majd egyszer bevonzza.

Szerintetek ez így működik?

nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem manifesztálsz, hanem tudatosan abba az irányba haladsz! Na ez az óriási különbség! Amit elértem az életben, nem kevés dologról beszélek, az úgy volt hogy akartam, elképzeltem, felkeltem reggel, elindultam a cél irányába, tanultam, dolgoztam, pénzt kerestem, félretettem, az utamat ismertem, ezért segítőket találtam. Ezt hívják TEREMTÉSNEK!


A hókusz-pókusz, legyek gazdag, legyen jó csajom/pasim, 50 milliós autóm... na ilyen sosem lesz. Blablabla.

dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!