Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ingával kerestem választ egy...

Ingával kerestem választ egy eldöntendő kérdésre: előre-hátra lengés = igen; balra-jobbra = nem. De mit jelenthet az átlós lengés, ha erre nem tanítottam be az ingát?

Figyelt kérdés

nov. 30. 15:18
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
45%
Bizonytalanságot, vagy azt, hogy tudattalanul nem akarod tudni a választ. Esetleg azt, hogy az egyik választ jobban szeretnéd, de a válasz az ellentéte, és akaratlanul befolyásolod az inga lengését, hogy a neked kedvez válasz felé lengjen.
nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg nem szabad tudni, nincs válasz. Lehet eldöntetlen és bizonytalan is.
nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Az inga megbízhatatlan, keress rá mit jelent az ideomotoros mozgás.
nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem megbízhatatlan az inga, de vannak bizonyos feltételei és kellenek bizonyos saját képességek. Én jósoltam magamnak eseményeket és megtörténtek, nem csak bevonzottam azokat.


35/F

nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem a bevonzásról van szó. Ez egy pszichológiai trükk. Arra megy az inga, amerre szeretnéd
nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Inga vagy nem inga.

Az nem lehet, hogy rossz a kérdés?

Pl.

- A piros az szép szín?

- A ...-ok jó emberek?

- XYZ buta?

...


Szóval ezek ilyen deffiniálatlan kérdések.

nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha amit én szeretnék, akkor állandóan ötös lottót kéne mutatnia és meg is kéne történnie! Ez pontosan nem így működik!
nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez ezotéria csoport. Ha valaki nem hisz benne vagy nem ért hozzá, akkor szerintem hanyagolja.
nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt hogy dobd ki az ingát és ne foglalkozz ilyenekkel
nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Képzeld el, hogy a kutyád beszél veled. Nem tud, ezért van egy módszeretek. Ő betanít téged valamire, hogy az neki úgy egyértelmű, de aztán olyan jön szembe veled, ami kiesik azok a szabályon, amit a kutyád hozott.


Nos hasonló a valóság. A testvéreink, akiket az inga mögött megszólítasz, nincsenek lekorlátozva a te szabályodra, csak mert te annyira voltál átgondolt és erőbefektetett, hogy a rendszer, amit alkottál, nem ér le teljesen a képességeidig, a kérdéseid lehetséges válaszainak komplexitásáig.


Fejleszd a rendszert és tanuld, ahogy fentről alakítják.

nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!