Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Làtnak minket az elhunytak...

Làtnak minket az elhunytak vajon? Nagypapm halt meg volt hogy madartollakat talaltam udvaron akkor elektromos dolgok zavarodtak meg itthon de mostanaban njncs olyan uzenet ugymond.

Figyelt kérdés
Nektek uzennek vettetek eszre jeleket hogy esetleg latnanak?
dec. 1. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a halottak pont úgy léteznek, mint ahogyan a születésük előtt tették, ahogyan mi is. Nem vagyok vallásos, sok szerettem sajnos már meghalt, nem volt kellemes végignézni. A halállal a személyiség, az ego, mint olyan, megszűnik létezni, a továbbiak pedig empirikusan ismeretlenek, legfeljebb filozófiai vagy vallásos jellegű kérdéseket vethetnek fel, viszont az semmiképp sem ilyen gondolat, hogy a halottak "tapasztalják" az élők tetteit. Ez egy elvakult, megalapozatlan és értelmetlen vallásos gondolat.
dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Látnak bizony és nézik minden este ahogy kivered.

Na jó, csak vicceltem.

Nem, tényleg nézik.

Több tízezer halott figyel minden este.

dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Még azt is nézik, hogy milyen arcot vágsz, miközben a wc-csésze kegyeibe engeded az aluljárós extra csípős gyros utáni reggeli másnapos trombitaszimfóniádat, Beethowen után szabadon.
dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, nem csak a nagyapád hanem az összes halott folyamatosan néz.
dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!