Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki a felsőbbrendű énnel...

Valaki a felsőbbrendű énnel tud kapcsolatot létesíteni tehát átéli és tudja, hogyan kell kapcsolódni ehhez illetve érti és gyakorolja hogy az ezzel való foglalkozásnak mi a szerepe a tudatosságban?

Figyelt kérdés
dec. 12. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tudok, csak nem tudom, mit kéne ezzel kezdeni. Mit kéne ezzel kezdeni?
dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem ígérnék semmit. Ha van kedved, beszélhetünk róla, és meglátjuk. Talán adhatok egy-két támpontot.
dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés hogy a múltból látsz -e rá a karmádra, akkor a válasz nem, a jelenből látsz rá a karmádra, a jelenlét pedig a felsőbbrendű éneddel való kapcsolódás.
dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
17%

Épp ma szerepelt a Mónika Show ismétlésében ilyen ezoterikus téma.

Volt egy ilyen "felsőbbrendű látó", akinek már gyerekkorától látomásai voltak. Látott "dolgokat". Egy zavaros tekintetű, ütemesen pislogó, idegbeteg benyomást keltő nő. Hülyeségeket beszélt összevissza.

Volt egy profi bűvész, aki szarrá szívatta az ezotérikusokat. Egy trükkel indított, megjósolta a nézők által mondott számokat.

Ezoterikus lelkesen helyeselt. Látnok!

Majd a bűvész elmondta, hogy ez is csak egy Amerikában tanult bűvésztrükk.

Egy abszolút fizikai szemléletű bűvész, szimpatikus, értelmes tekintet, normális ember.

Igazolódott minden, amit eddig is tudtunk.

dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz tudatosan álmodni akkor ott kell rá gondolni hogy a felsőbb éneddel akarsz beszélni. Ennyi
dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem Jézus Isten
dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Mit szeretnél?
dec. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Olyasmi...

Szerintem mindenkinek a saját isteni része. De mivel itt a földi világban rengeteg negatívum vesz körül minket, nagyon nehéz ezzel a teljességgel ellentétes személyiség résszel összekapcsolódni. Ez a részünk képes pozitív dolgokat tremteni, álmokat megvalósítani, gyógyítani (közvetlenül). Hit és ráhangolódás kérdése ez is.

Én álmaimban szoktam megtapasztalni ezt az énemet. Talán a legjobb kifejezés rá, hogy egyfajta ihlet és teljesség érzés. Ha megtapasztalod, nem fogod összetéveszteni mással. Néha próbálok tudatosan áthangolódni rá ébrenlétben is, de nem könnyű. De már a próbálkozás is rengeteg energiát ad. Ugyanakkor sokkal jobban érzékeled majd a lekorlátozottságot is, ami a fizikai lét velejárója.

Nincs amúgy a dologban semmi természetfeletti vagy misztikus. A felsőbb éned is te magad vagy. Az egy minden tekintetben tökéletes, minden negatívumtól mentes részed. A fényed.

dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!