Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha olyan negatív dolgok...

Ha olyan negatív dolgok történnek amik egyértelműen természetfeletti eredetűek, akkor mikor maradsz épelméjű? Ha elfogadod hogy van ilyen vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultan irtam le, de megpróbálom elmagyarázni.

Történtek velem olyan dolgok, besűrűsödve, amibe MINDENKI beleőrült volna és amik számomra bizonyítják a “mátrix” létezését.

Csak az a gond hogyha ezt elmondom valakinek, akkor skizofrénnek titulálnak.

Márpedig én a világ leghülyébb emberének gondolnám magam, hogyha nem jöttem volna rá hogy ilyen nincs a természetben és az életben.


Szóval végül is a kérdésem, hogy hogy kell ehhez hozzáállni hogy ne örülj meg?

Ha meggyőzöm magam hogy most “csak” összejöttek a dolgok ami már egy filmben is nevetségesen sok lenne, vagy ha inkább nem engedek az igazamból és tudom hogy valaki vagy valami jelezni akar nekem hogy rájöttem a dolgom működésére és aki az én életemet mozgatja az leleplezte hogy nem random történnek a dolgok, de akkor mindenki betegnek néz?


Melyik énnek engedjek, melyik a valóság?

Tudom kicsit bonyolult, de remélem valaki érti mit akarok mondani és segít.


dec. 13. 15:52
 1/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

Nem kell másokat ilyennel terhelni!

Úgy különösen nem, hogy be akarod mesélni másoknak, természetfeletti dolgok létezését, de aki nem hiszi el, azt mondjuk hülyének nézed, tudatlannak.

Sokkal másképp jön ki, ha elmondod, hogy vannak problémáid, amit érzékelsz és belátsz és mondjuk segítséget keresel, elmégy a háziorvoshoz, elmondod neki is stb.

dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem történnek ilyen dolgok.
dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha szerinted veled "olyan negatív dolgok történnek amik egyértelműen természetfeletti eredetűek", akkor NEM VAGY épelméjü!
dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Írd meg itt vagy privátban kicsit részletesebben, hogy mi történt, mert ez így túl általános.
dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezek mind érzékcsalódások. Mondj pár példát, hogy lássuk hogy nem szokványos félremagyarázós eseteket tapasztaltál
dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

"Csak az a gond hogyha ezt elmondom valakinek, akkor skizofrénnek titulálnak."

Mert ezek a skizofrénia tünetei?

Nem volt még olyan érzésed, hogy körülötted mindenki bolond, csak te vagy normális?

dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy sort is sok volt elolvasnom ebből. Menj és meditálj, mert az arroganciád nem ismer határokat.

Hinni nem épelméjűség, akármit is hiszel.

dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
49%

"dolgok történnek amik egyértelműen természetfeletti eredetűek"


De akkor ez világszenzáció és a világsajtó címoldalára kellett volna kiírni, nem ide.

"Egyértelmű" jelentése, mai tudásunk szerint a tényekkel és bizonyítékokkal alátámasztott jelenségek.

Amikor szó bennszakad, hang fennakad és egyszerűen az egész világon senki (mondom: senki) nincs, aki cáfolni tudná a felfedezésed.

Ez a feltétel itt egyértelműen teljesül?

dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj🥴
dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jó sok segítséget kaptam az ezoteria kategóriában….

Majd akkor kiírok mindent részletesen és el lehet olvasni ha nem hisztek nekem

De hosszú lesz

dec. 24. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!