Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz hogy vissza lehet tekinte...

Igaz hogy vissza lehet tekinteni az előző életünkbe?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem hiszek az ilyenekben, nem is foglalkozom vele. A tiktokon láttam egy videót, hogy hogyan lehet visszatekinteni az előző életünkbe. Elvileg be kell kapcsolni egy meditációs zenét, és azt kell képzelni hogy belépek egy terembe amin ajtók vannak, és annyi ajtó van ahány életem volt. az ajtóra lesz írva évszám és név. A szám a születési év, a név az előző nevem. Kíváncsivá tett, de mielőtt kipróbálnám gondoltam megkérdezem hogy ez mennyire valós. Valaki próbálta már? Vagy csak az tapasztalhat valamit aki nagyon hisz ezekben, és az se valós dolog csak beképzeli?
dec. 14. 05:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát Nem hiszem
dec. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
En pont ugyanigy ajtokra irt evszamokkal szoktam visszamenni a multba pl 2002 benyitok es ott vagyok a multba
dec. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz
dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen.


Semmi ilyesmi, amit leírtál. Majd mikor magyobb leszel, és lesz értelme, tudni fogod mit csinálj. Egyenlőre ha nem tudod, hogy nézd meg előző életeidet, akkor nincs is vele dolgod.

dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen ez humbug. Ha tanultál biológiát akár középiskolai szinten, akkor az idegrendszerrel foglalkozó fejezetek tanulmányozását javaslom.
dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az irányított meditációk sohasem jók véleményem szerint. Meg kell érni rá hogy feltáruljon, ez is a tudat érettségétől, éberségétől függ és az önismereted mértékétől. Addig gyakorolhatsz bármit, nem sok értelme lesz. Rendes meditáció a jelenre összpontosít, ott növekszik, tágul az éberség.
dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és sok gyakorlás, mert aki nem veszi komolyan az megint csak nem ér el semmit.
dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!