Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kínai tudósok feltalálták a...

Kínai tudósok feltalálták a kvantumcellás lopakodó technikát ami láthatatlanná tesz.Mennyire fogja ez a hadiipart és a normál életet befolyásolni?

Figyelt kérdés

[link]

Radar röntgen szkenner kamera nem mutatja ki ha valaki vagy valami ezt az anyagot használja.

Hadiipar fogja kémkedésre használni vagy más szolgáltatóipari szektorban fog elterjedni?


dec. 21. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Irány az ezo! :-)
dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Tiktok...ez aztán a megbízható forrás.
dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Te ne kételkegyé kínaiba. Én lenni pekingi kacsa iten pesten. Én neked ülök előted gépnek. Látol te engem nekem? Nem lától? Na látod!
dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi van, Harcos Csirke, a kutya kirágta a vesszőt a laptopról?
dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Akkor most vegre mar lathatatlanna valunk az UFO-k elol? Mert mar nagyon idegesit ez a szippanto hang a szomszed lakasban.
dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen látni vagy nem látni minket ebben fogunk nézni titeket és kamerázni, amikor előrántjátok a lompost és megy hacacáré.
dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
A Yautják évszázadok óta használják ezt a tecnológiát,csak le kellett másolni...
dec. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Ha igaz jelentősen!
dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!