Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami olyan gyakorlat,...

Van valami olyan gyakorlat, meditáció, igézés, woodoo vagy BÁRMI, amivel el tudom viselni az embereket?

Figyelt kérdés
Még mielőtt kicsinálnának, akikkel együtt kell élnem.
dec. 22. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Mi az hogy kicsinalnak? El kell fogadni, hogy minden ember mas. Valaki a toltott kaposztat szereti, van aki a mulatos zenet. Van aki bunko, van aki noi bugyikra veri magat. Fogadd el es megbekelsz a vilaggal.
dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az emberi együttélésnek arra a részére gondolok, ahol kiderül, hogy az állatok kultúráltabbak mint az ember.
dec. 22. 09:35
 3/18 A kérdező kommentje:

Hol van ez a mulatóstól meg a töltött káposztától...🤣

Még ha csak annyi lenne..

dec. 22. 09:36
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Dolgozz menhelyen az engem lenyugtat.
dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell ide mágia. Költözz külön lakásba és akkor senkit sem kell elviselned, legalábbis magadon kívül. Mondjuk az sem lehet egyszerű.
dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Magyarországon ilyen lakas es alberletarak mellett max az, akinek bejött az élet és ömlik az ölébe a pénz.
dec. 22. 13:15
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
#6 vagy aki kevesebbet nyavajog és többet tesz érte.
dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mert te egy leírt szövegből meg tudod állapítani hogy anonim valaki mennyit tesz érte.


Nyilván azt sokkal könnynebb feltetelezni, hogy a másik hülye, nyavalyog meg hisztizik, és nem tesz semmit, csakis azért lehet rossz neki.

Kár lenne ezt a feltételezést kihagyni, hiszen mennyivel jobbnak többnek erezheted magad a másiknál. A másik variációból, hogy elhidd, vagy meglásd, hogy úgy is élnek emberek akik dolgoznak, csak nem térül meg semmi, abból az egó semmit nem tudna profitálni.

Etesd tovább, jó etvágyat!

dec. 22. 13:23
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
#8 én azt tudom, h nekem szar állasom van szar fizetéssel, lusta vagyok, mint a dög, tehát nincs másodállásom és semmit se túlórázok és így is fenn tudok tartani egy albérletet egyedül. Ha te nem tudsz, akkor veled nagyon komoly bajok vannak.
dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Ha te meg azt hiszed, hogy én ezt beveszem meg elhiszem, akkor veled vannak nagyon komoly bajok.

Éld ki máshol az egoista hajlamaidat.

dec. 22. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!