Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Vajon csak...

Mi lehetett ez? Vajon csak álmodtam vagy valami ezotérikus lény lehetett?

Figyelt kérdés

Reggel 8 körül úgy gondoltam, hogy visszafekszem egy picit aludni. nagyjából 30percet szundiztam, álmodtam is, majd hirtelen arra keltem fel, hogy egy női kéz hátulról átölel, miközben alszom. Kb. mint az anyukák a lányukat, vagy nem tudom. persze, mire felébredtem eltűnt. de nagyon intenzíz élmény volt.

Pozitív, meleg érzés volt, és tényleg szó szerint fizikailag is éreztem.

34 l - egyedül élek


dec. 24. 20:43
1 2
 1/12 Aurora6891 ***** válasza:

Hogy értve fizikailag?Már ébren fizikailag vagy álmodban fizikailag?


Mert engem nyomott két kézzel valaki álmomban és fizikailag éreztem.

dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még aludtam, mikor éreztem az ölelést és az érintést, de miután felébredtem, akkor is nagyon bennem volt, hogy ez megtörtént.
dec. 24. 20:51
 3/12 Aurora6891 ***** válasza:
45%

Ez természetes.


Szerencsés vagy hogy pozitív kapcsolatot tapasztaltál.


Édesanyádra gondolsz?

dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
anyukámmal beszéltem előtte telefonon, hogy majd átjön hozzám megnézni a cicámat (nemrég lett egy új cicám, anyu pedig a szomszéd lakásban lakik, teljesen normális a kapcsolatunk)
dec. 24. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy lidérchúzás volt
dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Aurora6891 ***** válasza:
89%

Én is kutakodtam a saját ügyem miatt.Azt mondták vagy olyan látogatott meg aki meghalt vagy olyan aki még él és segítségre szorul.


Aztán volt aki más dimenzió/más bolygó lényére gondolt.


Elég sötétben tapogatózás ez az egész téma.


Ami még fontos:jelenlétet éreztél akkor amikor történt?

dec. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy éreztem. Mondom , teljesen olyan volt, mintha vki tényleg megölelt volna.

Nem fojtogatott, a vállamat ölelte és normálisan, ember módjára, nem támadó jelleggel.


Mi az a lidérchúzás?

Egyébként köszönöm az eddigieket, mennek is a zöldek.

dec. 25. 04:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes történet. Honnan tudtad, hogy ez egy női kéz volt?


Ez valóban egy nehéz téma, ahogyan fentebb írta valaki, csak találgatni lehet. Én afelé hajlok, hogy ez egy intenzív álom élmény volt, mert ha abból indulunk ki, hogy létezik túlvilág, akkor az ottani lények nem tudnának ilyen erősen érezhetően fizikailag

megnyilvánulni. Meg ugye, azt is írtad, hogy mire felébredtél, addigra eltűnt.

De mondom, csak találgatni lehet ebben a témában.

dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mikor éreztem, hogy ott a vállamon egy kéz, akkor odanyúltam és fordultam és megérintettem. akkor láttam és éreztem, hogy puha és meleg, női kéz, de olyan fura "átlátszó". ez mind egyetlen pill volt, utána felébredtem
dec. 25. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:
A 8-as vagyok, hát továbbra is az a véleményem, hogy ez egy intenzív álomélmény volt.
dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!