Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ezoterikus...

Mit szólnátok egy ezoterikus témájú fesztiválhoz, ami Mátranovákon lenne és az lenne a neve, hogy Mátranováki Fanyűvő Fesztivál?

Figyelt kérdés

témái lennének: asztrológia, UFO, szellemek, természetfeletti lények


Kitelepülne a Hihetetlen magazin Szűcs Róberttel és Dombóvári Gáborral


Különböző előadók, mint pl: Egely György vagy Szűcs Diána



2017. aug. 19. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon szeretném, ha minél több ilyen ember gyűlne össze egy helyen. Lehetőleg az összes.

Aztán már csak egy jó magas kerítést kéne húzni köréjük, hogy ne tudjanak kijönni, és kiírni, hogy ELMEGYÓGYINTÉZET.


Végre nyugtunk lenne tőlük, és felvirágozna a társadalom.

2017. aug. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, ezek után is az Everness Fesztiválra járnék.
2017. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig rendben is van a gondolat, de mint a fenti írásod mutatja, a kerítésen kívül továbbra is nagyon sok megosztottságon alapuló gondolkodású ember maradna, így minden földi probléma gyökere továbbra is érintetlen maradna. Annyi, hogy egy általad vélt probléma látszólag kezelve lenne. De, hogy téged az amlített réteg puszta létezése miért frusztrál, annak okát magadban keresd és ne bennük... Bántottak talán? Vagy csak az idegesít, hogy mennyire ostobák? Ez ne idegesítsen, ha ők nem lennének ostobák/elvontak, te sem lehetnél okos/racionális. Pedig jól esik, hogy többnek érezheted magad náluk, nem? Hogy van egy vélt nem normális réteg, amihez lehet viszonyítani és magunkat besorolni a biztonságot adó normális csoportba...
2017. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én istenemre mondom erotikus fesztivált olvastam :D
2017. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
olyanok írjanak akik hisznek ilyenekben!
2017. aug. 20. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, de ott lesz-e a valódi mátranováki fanyűvő? Mert nélküle fabatkát se ér az egész
2017. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Engem inkább egy Mátranováki Faszállító fesztivál érdekelne.
2017. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
És Pataky Attila hol marad?!
2017. aug. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!