Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asvanycenter.hu - Megbízhatóak...

Asvanycenter.hu - Megbízhatóak? Tényleg valódi ez a hegyikristály? Aki rendelt már innen, megköszönném, ha leírná a tapasztalatát. Honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a függős nyakláncot szeretném megrendelni, de nem tudom, mennyire valódi vagy sem a kő. Soha nem rendeltem ilyen helyekről, kristályt sem vettem, csak kaptam már 1-2x ajándékba.


jan. 3. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj be ásványboltokba és nézzél körül. Ott láthatsz elég hegyikristályt, meg is tapogathatod. Pesti vagy?


Ne rendeld, hanem menjél be és válaszd ki, ahhoz te is kellesz!


Hideg vízzel lemosva vagy sós, hideg vízben tudod energetikailag tisztítani, de ne sokáig áztasd, max. 1-2 órát.


A hegyikristály azért jó, mert általánosan tisztít, bármelyik csakrába be tud kapcsolódni, magas rezgést képvisel, ezek közül is leginkább a koronacsakrát.


Arra vigyázzál, hogy ne ejts le az ilyen köveket, legalábbis ne szilárd terepre, mert akkor megsérül a kő vagy lepattan egy darabja és akkor nagyon csúnya lesz.

jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!