Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek van jövője?

Szerintetek ennek van jövője?

Figyelt kérdés

Szóval van egy exem, akit talán már lelkitársnak is mondhatnék. Nagyon nagyon mély kötelék volt és teljesen egyformák voltunk. Mintha én lettem volna csak fiú verzióban. Többször szakítottunk, de valahogy mindig visszataláltunk egymáshoz, ami azért valljuk be, elég nehézkes ha távkapcsolatról van szó. Viszont minden szakítás után, amikor még csak nem is beszéltünk, mindketten ilyen égi jeleket láttunk, legalábbis egymásra utaló jeleket, de annyi van, hogy elkezdtem leírni és 6/7 oldal lett. Akárkivel voltunk, mindig visszataláltunk egymáshoz és a szerelmünk egymás iránt nem szűnt meg. Még egyszer olyan is volt, hogy ugyanazt álmodtuk, ugyanazon az éjjel.


Szerintetek mi egymásnak vagyunk teremtve?


jan. 20. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
És az álom az volt, hogy hogyan fogunk találkozni egyszer teljesen véletlenül
jan. 20. 16:08
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha azt akarod van - ha nem azt akarod akkor nincs.
jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha a távolság szét tud választani akkor valami nem oké.
jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt sokkal drámaibb a helyzet. Nem a távolság miatt mentünk szét. Sőt. Egy évig voltunk együtt, úgy hogy egyszer sem találkoztunk. De ez valami más érzés. Voltam már szerelmes, de ez vele valamiért teljesen más.
jan. 21. 12:33
 5/6 gergelice16 ***** válasza:
72%
Szerintem beszélj vele erről, de hagyd ki a jeleket a mondandódból. Ha újra kapcsolatban akartok lenni, annak az oka ne a jelek legyenek, hanem kettőtök tudatos döntése, különben a kapcsolatnak semmi jövője nincs. Beszélj vele, ha pedig azt mondja, hogy ő nem akar veled lenni, akkor próbálj továbblépni, mégha nehéz is.
jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!