Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekröll a...

Mi a véleményetek ezekröll a tudosokroll? Dr. David Hatcher Childress Dr. Giorgio A. Tsoukalos Dr. Erich von Däniken Dr. David Icke

Figyelt kérdés

#idegen #ősi UFÓ
jan. 25. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem túl sokat elmélkednek.

A feltételezgetés önmagában egy nagyon jó dolog, mert legalább nem punnyad el az ember agya, de feleslegesen nem kell mindenbe ufót, Jézus arcképet, vagy éppen az illuminátust belelátni.

jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%

Példa kedvéért nézzük az elsőt:

[link]

Lökött áltudós, az emberi butaság vámszedője.


Másik:

[link]

Őskorban földre látogató idegenek hívője, tehát nem teljesen normális, de nagyon jól megél belőle ő is.

jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
9%
Vagyis Földre látogató, bár úgyis mindegy, bizonyos szinten. Földszinten.
jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Sok mindenre rájöttek, okos emberek mindannyian, alapvetően jó irányban gondolkoznak.
jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Egyikuk sem tudos, hanem legbolkapott, alaptalan feltevesekre epitett fantaziakkal haknizza korbe a mediat, ir konyveket es remekul megel a h.lyek lehuzasabol.
jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Ickének több könyvét is olvastam már és tuti, hogy az a pali tud valamit....!!

Sok észrevételével magam is találkoztam az életemben, így csak megerősíteni tudom, hogy nem csak kitalálta a pali... Pedig a saját érdekünkben jobb lenne, ha nem lenne igaza-.

jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
(Egyébként Icke nem doktor.)
jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De tudós. a spotba is olimpia bajnok vot és lelepezi az egész elméletet amit elenünk szönek
jan. 27. 04:51
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Az baj kérdező, hogy ezt sokan nem érzitek, ha elmagyarázza valaki, akkor jön a sértődés.

Kívülálló szemszögéből mit látunk mi, művelt emberek?


8. válasz írója képtelen hibátlanul leírni egy mondatot, mert bizonyára egy könyvet sem látott soha belülről életében.

Már csak ezért sem lehet komolyan venni. Amellett minden szavából süt az üldözési mánia.

Látjuk az alacsony szintű képzettséget (szakmunkás?), érzünk egy kis szánalmat is. Nem azért, mert szakmunkás, tök normális lehetne attól még, józan felfogású.

De az összeesküvés-elméletekre való hajlam soha nem normális, inkább nevetséges, szánalomra méltó.

Itt az a kérdés, hogy képes vagy ezt megérteni, okulni a válaszomból, vagy csak a szokásos hiszti, inkább elkezdesz szidalmazni engem.

Te tudod, ilyen felületeknek az lenne az értelme, hogy tanulsz mások véleményéből.

jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
há tölled bisztos ne tanúlok mer te ne láttod a fátol az erdöt.
febr. 7. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!