Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ebben a filmek a titokzatos...

Ebben a filmek a titokzatos informátora a nőnek vajon Erich von Daniken?

Figyelt kérdés
Erről a filmről beszélek: http://www.youtube.com/watch?v=E4xOKt2bUGU
2013. máj. 26. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Szerintem valaki más, Daniken ha jól ismerem, nem szokott ennyire a matematikai oldallal foglalkozni. Igaz, hogy minden könyvében benne van, de úgy hiszem, hogy egy teljesen kívülálló személy. Ráadásul ha ő lenne az informátor, akkor beszélt volna Ozirisz sírjáról is, ami mélyen a homokban van, méghozzá annyira, hogy a talajvízig leástak az építők. Egyébként nem mennek rá a filmben annyira az ősi földönkívüliekre.
2013. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos hogy nem ő, na meg ha ő lenne aligha rejtené véka alá, sőt saját maga csinálta volna meg a filmet.

Én úgy gondolom, hogy az informátor egy hivatalos egyiptomi történész, talán még ott is él Egyiptomban, aki azért nem akarja elárulni kilétét, mert letámadnák az egyiptológusok és történészek, azaz a drága kollégái, hiszen nem egyezik az álláspontjuk.

Ez sokszor előfordult már, hogy aki kicsit más nézeteket vall azonnal letámadták a hivatalos körök.

Zahi Hawass uraság is már annyi embert kitiltott ásatásokról, Egyiptomból, hogy ne kutassanak és ne beszéljenek olyanokról, amik ütköznek a hivatalos régészet nézőpontjával, hogy az már hihetetlen.

2013. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!