Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A dinókat kipusztító aszteroid...

A dinókat kipusztító aszteroidát UFO-k téríthették el?

Figyelt kérdés
Ötletem röviden: ugye van most a mi technikai fejlettségünk, minek segítségével el tudnánk téríteni, ha felénk jönne egy kb olyan aszteroida, mint ami a dinókat kipusztította. Hogy ne csapódjon belénk, nyilván. Más irányt vegyen. Értitek. De simán lehet, hogy akkor az új irányában eltalál egy másik bolygót, ami szintén lakott, és akkor az ott lakó élőlényeket pusztítja el. És akkor ennek alapján lehet, hogy a dinógyilkos aszteroidát meg ugyanígy egy másik, fejlett civilizáció térítette véletlen felénk, mert eredetileg az ő bolygójukat fenyegette. Lehetséges lenne?

jan. 28. 20:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
51%
A dínók nagy része még csak kisem pusztult akkor, hanem tovább fejlődtek evolúciósan, de mindegy........
jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 UlfOrmson ***** válasza:
45%
nem eltérítették, hanem készítették :D a nibirun élő előszkíta ősmagyar ufók már évmilliók óta hadba álltak a reptoid Velociraptor Birodalommal, ezért egy atombombát dobtak a földre. Csak a NASA és a kormányok tagadják ezt (aszteroidát kamuznak), mert akkor kiderülne az igazság :D :D
jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

"Lehetséges lenne?"


Nem is tudom, hátha persze.

Most akkor jobb neked, hogy ezt így leírtam? Mi értelme a kérdésnek? Valaki válaszát várod, aki ott volt és látta?

UFO rövidítés jelentésével sem vagy tisztában.

jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Kedves Szervizmérnök úr, köszöntelek a válaszadók között! Igen, kicsit jobb nekem most, hogy leírtad. Örülök, hogy itt vagy.

Miből gondolod, hogy nem tudom mit jelent a szó. Unidentified Flying Object, azonosítatlan repülő tárgy, az egyszerűség kedvéért a köznyelvi jelentésének megfelelően használtam (ellentétben a Google-vel vagy más keresőprogramokkal, melyeket nem használtam az UFO kifejezés jelentésének szakszerű leírása céljából). Hihetetlen, de magamtól tudtam.

A fantázia szárnyal, ez a kérdés értelme. Muszáj, hogy mindennek legyen értelme? Értem, eszerint te a pragmatikus gondolkodást tartod, hogy stílszerűen mondjam, célravezetőnek?

Nagyon jó lenne, ha valaki leírná, aki ott volt, bár őszintén szólva kicsit meglepődnék.

jan. 29. 14:25
 15/37 A kérdező kommentje:

7: kérlek menj innen!

8: azért ez nem valószínű, mégis ki várt volna ennyit, hogy kifejlődjön egy intelligens faj? Bár esetleg a gravitációs idődilatáció segítségével megmagyarázható lenne a dolog, de földi szemmel az is igencsak

bonyolultnak tűnik, bár ki tudja

9: na látod, ez a vulkán ügy, amitől még nagyon félek

10: igen, egyetértek

jan. 29. 14:31
 16/37 A kérdező kommentje:

11: erről mesélnél még, kérlek?

12: nagyon érdekes, de honnan tudod?

jan. 29. 14:32
 17/37 anonim ***** válasza:

Barmalelyik hülye a mai világban műanyagból intelligens embernek látszó tárgyat elő tud állítani. Mennyen vissza kérdező az dedoba..

Az UFO az magyar űrhajót jelent szinte mindig.

jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

"Az UFO az magyar űrhajót jelent szinte mindig."

Az a HUFO, nem?

jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Takorodtok
jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

18: Istenem, bár visszamehetnék. De helyette dolgoznom kell sajnos

19: 😂

20: ezt nem értem

jan. 29. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!