Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha valakinek...

Mi lehet az oka, ha valakinek nem állom a tekintetét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom. Több ilyen emberrel is van ilyen.

Fényképen se tudok a szemükbe nézni.


Valami van a tekintetükben, amit nem tudok elviselni. Magam sem tudom mi az.


Mi lehet az oka ennek?


febr. 2. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Tipp: trauma. Valaki nagyon durván traumatizált téged és az elviselhetetlen tekintetekben azt a tekintetet látod, vagy véled felfedezni - akárt tudat alatt is -, amit a téged traumatizáló ember szemében láttál.
febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Van a Szondi teszt ami ezen alapul.
febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát ilyen velem is van, de csak olyan személyekkel kapcsolatban, akikkel mert találkoztam. Én ebbe nem látok bele semmi ezoterikusat

Nálam ez a súlyos szociális fóbia jele

febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem ezotéria, humánetológia ami kellett az evolúcióhoz is a túléléshez.
febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt már rossz érzésem egy idegen ember tekintete kapcsán, de nem történt semmi, tehát nincs jelentősége foglalkozni ilyenekkel. De egyébként meg csak szimplán vannak olyan emberek, akik nagyon sanda vagy éppen rideg tekintetűek, de ettől még nem lesznek rossz, gonosz emberek és nem feltétlenül látsz a lelkükbe ha eddig erre gondoltál. Nekem sem feltétlen barátságos az arcom mégsem harapok. Viszont van akinek az, ettől még egy szociopata. De még van valami. Paranoia. Nem feltétlen vagy az, de egy erősen paranoiás embertől hallottam ugyanezt, nem szeret az emberek szemébe nézni. De még csak paranoia sem kell ehhez, elég csak kevés önbizalom vagy szociális fóbia.
febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!