Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vannak folyton rémálmaim?

Miért vannak folyton rémálmaim?

Figyelt kérdés

Szinte minden második éjjel rémálmom van.. És azon éjjelen, ha rémálmom van, van hogy több rémálmot álmodok meg..

Mitől lehet ez, és hogyan tudnám megakadályozni, hogy ileneket (rémálmokat) álmodjak??

/ Bocsánat a szóismétlésekért. / 16/L


2010. okt. 24. 14:38
 1/3 anonim válasza:

Rémálom Freud szerint akkor képződik, amikor valami lelki problémát úgy érzünk hogy megoldunk és nem is gondolunk már rá, de tudat alatt ott van, és ilyen formába jelenik meg. De lehet korral járó sajátosság is, valószínűleg el fog múlni, de hanem és nagyon zavaró akkor menj el pszichologushoz. (hobbi szinten érdeklödöm a pszichologia irant.)

17/L

2010. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zaklatott az életed, vagy szorongsz félsz és ezek jönnek ki. Nekem kiskoromban voltak rémálmaim.
2010. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! A pszichologus nem rossz ötlet, én is gondolkoztam rajta.. Lehet megfogadom a tanácsodat, és elmegyek hozzá.

Szerinted, az iskolapszichologus is ért az ilyenekhez ?

(1. válaszolóhoz szól a kérdés.)

2010. okt. 24. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!