Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodom folyton ilyeneket?

Miért álmodom folyton ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodom,hogy üldöznek,kergetnek,heti többször is,és nem csak úgy simán egy gyilkos,vagy valaki,hanem mindig férfiak,olyan férfiak akiknek tetszem,nagyon is.Legtöbbször úgy kezdődik az álom,hogy beszélgetek egy férfival,mondja,hogy mennyire tetszem neki,..stb.majd elkezd betegesen vigyorogni,és fogdozni,és én elkezdek futni elöle,és rettenetesen rossz.Sokszor alig bírok elfutni,elkap,és utána felébredek,de szörnyű érzés.


Még sosem erőszakoltak meg,nem is molesztáltak,sőt még barátom sem volt,csak 12- kavargatás,viszont a való életben is úgy érzem,hogy egy kicsit tartok a férfiaktól,mármint a tőlem idősebb,perverznek tűnő alakoktól.Sokszor sajnos meg is dudálnak ha megyek az utcán,vagy fütyülnek,okot nem adok rá,MINDIG farmert hordok egy sima pólóval,ezért sem értem,és nagyon zavar ez engem.

18/L


2011. szept. 25. 08:42
 1/6 A kérdező kommentje:
*1-2 kavargatás
2011. szept. 25. 08:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a kisugárzásod, mozgásod, stílusod. Lehet, hogy alapból valaki nem szép, de a belső kisugárzás nagyon is azzá teszi, pláne, ha valaki még kimondottan csinos is! Biztos ez az oka, hogy dudálgatnak és annyira zavar Téged, hogy álmodban is megjelennek a képek, csak durva kiadásban. Az álomban a napi események dolgozódnak fel. Ne figyelj a pasikra. Ha sikerül akkor kevésbé álmodsz ilyeneket.
2011. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet,én is gondoltam már erre,hogy talán ezért álmodom ilyeneket,mert zavar,hogy megnéznek és dudálnak.Bár nem hiszem,hogy olyan nagyon jó lenne a kisugárzásom,én nem érzem magam túlzottan csinosnak sem.
2011. szept. 25. 09:11
 4/6 anonim válasza:

Előző leírta miért álmodsz ilyeneket,de szerintem más a megoldás!


Nem minden pasi perverz, még akkor sem, ha öreg!

Örülj neki,hogy tetszel nekik,a füttyögetés,dudálás is ennek a jele! (más kérdés,hogy akinek csak erre futja az nem egy IQ bajnok)

Próbáld meg pozitívan felfogni,mondjuk számold, hogy 1-1 napon hány pasinak tetszettél!

Ne félj tőlük,a legtöbb idegen férfi is olyan mint akiket ismersz,nem fognak letámadni!

2011. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sőt a többségük mindent megtesz azért a nőért akit szeret/aki tetszik neki!
2011. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy tudat alatt arra vágysz, hogy megerőszakoljanak?(bocs az illetlen kérdésért, de vannak ilyen emberek is)

Ha nem, akkor lehet, hogy alapvetően félsz belebonyolódni egy kapcsolatban, még akkor is, ha az illető az álmaid férfia.:)

Lehet, hogy egy félős kiscica típusú kisleány vagy, olyan aki mindenkitől fél, és mindig, mindekitől visszahúzódik.

2011. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!