Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nem tudom...

Szerintetek miert nem tudom ot elengedni? Lelki kotes vagy nem tudom mert mar mindent probaltam.

Figyelt kérdés
Nos van egy exem akivel majdnem 2 eve szakitottunk es nagyjabol 2-3 hetet voltunk egyutt. Utana nem sokkal eltuk tovabb az eletunket, mindkettonknek lett uj parja aztan valahogy megint elkezdtunk beszelni de csak baratilag. 2x talalkoztunk a szakitasunk utan fel evvel, es most nem reg szinten 2x osszefutottunk es beszeltunk par szot. Ugye honapokig nem beszeltunk 2x is es meg mindig rendszeresen benne van az almaimban es jelek jonnek amikrol o jut az eszembe. Raadasul az elso fel evben nem gondoltam ra szinte soha miutan szakitottunk. Valaki, otletek?

#álom #ex #jel #lelekkotes
febr. 15. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mert így működnek az emberi érzelmek és kapcsolatok.
febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem dolgoztál az elengedésen eleget és eléggé(?).

Ez normális. :)

Mit tartasz furának?

febr. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat csak 2-3 hetet voltunk egyutt es tenyleg 2 ev alatt nem tudom elengedni.. ez nem gaz?:/
febr. 16. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, hogy 2-3 hét volt. Korán szakítottatok. Nem csengett le a kapcsolat, még sok lehetőség van benne. Vagy nem történt akkora dolog a szakítás előtt, hogy egy életre el akard felejteni.
febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

Szerintem mondd meg neki, hogy te hiszel ilyen ezotériás dolgokban.

Mondd meg neki azt is, hogy az ügy kapcsán te nem arra gondoltál, hogy ez a te gondolati, gondolkodási problémád, hanem ilyen "lelki kötés" agymenésekben gondolkodtál.

Helyében lennék, az életben többet szóba nem állnék veled. Probléma megoldva.

Még egy tanulságos dolgot elmondanék. Ifjabb koromban, amikor túl sokat gondoltam egy kolléganőre, vagy inkább a hülyeségeire, mert már kezdett elegem lenni belőle. Egyszer úgy alakult, hogy kitaláltam egy olyan hobbi projektet, ami a gondolataim lekötötte, míg megterveztem alaposan stb.

Hát azt látni kellett volna, szegény nő teljesen pofára esett, hogy a hülyeségei engem már hidegen hagynak.

Tehát a dolog kulcsa: gondolatok elterelése másfelé, valami mással kell foglalkozni! És amaz szépen elfelejtődik.

febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!