Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikus szemszögből elképze...

Ezoterikus szemszögből elképzelhető, hogy az éhségövezet azért létezik a Földön, mert oda születnek azok az emberek, akik gonoszak voltak előző életükben?

Figyelt kérdés

"A Száhel, vagy ahogyan az 1980-as éveben hívták, az az éhségövezet országai, Szenegál, Burkina Faso, Etiópia, Mali, Mali, Szudán és Csád. "


[link]


febr. 16. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ide születik a lelkek krémje, akkor elég alacsonyan van a léc.
febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Mit jelent az, hogy gonosz?
febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
46%
Nem, egyszerűen azt a kihívást választották a leszületés előtt.
febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3


Miért választana bárki ilyet is?

Hiszen tudja, hogy esélyes, hogy a kamaszkort sem éli meg.

febr. 16. 20:56
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Miért akar valaki a fogával elhúzni egy kamiont? Hiszen tudja, hogy el is vesztheti a fogsorát, agyvérzést is kaphat stb.
febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Megint ez a marhaság? Minden alkalommal kiderül, hogy borzasztóan felszínesen látsz egy helyzetet, és arra próbálsz egy még abszurdabb narratívát ráhúzni.
febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
#3 Te is ezt a mostani tudatállapotodból mondod, amik befolyásolva vannak minde által. Innen nézve ezt nem fogod megérteni. VAlamiért abból az élethelyzetből kell energiát nyernie, és abból a kihívások megoldásából kell fejlődnie. Ha játszol egy játékkal, gondolom nem végig az 1-es nehézségi szinten akarsz maradni.
febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
#7-es vagyok. 7-es válaszomban a 4-esnek címeztem, nem a 3-asnak. #3 is én vagyok.
febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezoterikus nézőpontból én ezt azért tartom veszélyes elképzelésnek, mert ebből az következik, hogy hagyjuk őket szenvedni.
febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy igen. Még az is lehet, hogy segítséget kérni kell megtanulnia. Tehát az előző életében csak nagyon zárkózott volt. Ezoterikus szempontból is sok oka lehet, hogy oda szülessen.
febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!