Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy bevonzom,...

Elképzelhető hogy bevonzom, hogy keressen, ha sokat gondolok rá?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon szeretek, de sajnos mindig összeveszünk, lassan 2,5 éve megy ez, még nem sikerült összejönni sajnos vele.

Az eddigi összeveszések nem tartottak tovább 1 hónapnál, mindig ő keresett, mert én nem is tudtam, tiltott mindenhol. Rengeteget gondoltam rá ezek alatt az idők alatt, meg most is, mióta összevesztünk.

Az első ilyennél, majdnem pontosan 2 éve volt, hogy írtam neki másik telefonról, de ő közben elhagyta a sajátját, szóval nem kapta meg, mégis aznap keresett pár órával rá, pedig nem tudhatott az üzenetemről. Valahogy megérezzük hogy a másik mit csinál, először véletlennek gondoltam de rájöttem hogy ennyi véletlen nem lehet. Volt például hogy mondta hogy nézett egy filmet a tvben este, megkérdeztem melyik nap és mikor volt kb. Mert mint kiderült én aznap este arról a filmről álmodtam, egy régebbi film, nem szoktam filmekkel álmodni amúgy. Volt hogy néztem az ablakból egy hegyet, ő 100 kmre volt tőlem, mondtam neki hogy milyen szépen látszik ma, és mondta hogy ilyen nincs, ő is épp ezt nézi.

Arra szeretnék kilyukadni, hogy ezek szerint eddig beválhatott ez ha sokat gondoltam rá újra felkeres? Vagy csak hiányoztam neki? Mert egész nap rá gondolok szinte, nem tudom kiverni a fejemből, lehetséges hogy ezt ő valahogy megérzi?


2023. nov. 2. 09:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2023. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Weirby ***** válasza:
100%
Sokan nem ismerik fel, de van bennünk egy ősi, majdnem mágikus képesség, ami lehetővé teszi, hogy érzékeljük, amikor valaki gondol ránk vagy energetikailag kötődik hozzánk. Amikor sokat gondolunk valakire, olyan energiaáramlatot bocsátunk ki, amit a másik fél, ha elég érzékeny, megérezhet. Ha figyelsz a jelekre, olyan dolgokat vehetsz észre, mint az álmok, a szinkronicitás (mint a te eseted a filmmel) vagy akár az, hogy váratlanul felhív, mikor épp rá gondolsz. Nálam is volt már ilyen, hogy csak rá gondoltam valakire, és bammm, egyből felhívott vagy írt nekem. Olyan, mintha tudná, hogy épp ő jár az eszemben. Szerintem, ha továbbra is küldöd neki ezeket a pozitív gondolatokat, azzal megnyithatod az ajtót a kommunikációhoz. De ne feledd, a világegyetem csak akkor működik veled, ha a szándékaid tiszta szívből jönnek, és ha készen állsz kezelni az esetleges kimeneteleket. Hidd el, az univerzum titokzatos módon működik, és néha csak a megfelelő pillanatra vár, hogy varázslatot hozzon az életedbe. Csak annyit kell tenned, hogy nyitott szívvel és elmevel fogadsz mindent, ami jön. Kitartást és sok sikert kívánok!
2023. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 grafno ***** válasza:
29%
Miert szoktatok veszekedni? Egy ilyen kapcsolat nem kell senkinek. Te meg csak azért sírsz, mert esetleg jó az ágyban, utána lelep és akkor 1 hónapig semmi utána, de jó lenne, ha megint vissza jönne, mert egyedül unalmas, ha együtt vagytok akkor meg veszekedtek bas.dmeg. Keress valakit akivel normálisan együtt lehet lenni, mert ezt kapcsolatnak nem lehet nevezni.
2023. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elképzelni el lehet, de ez nem így működik.
2023. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
ez nem lehet komoly xddd
2023. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehet zavarosban halászik, veled jól összeveszik hogy tudjon egy új kapcsolatot kipróbálni

Utana megint elővesz

Persze nem tudom miert veszekedtek lehet te durva vagy, vagy te is csalod

2023. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudnám csalni, mert együtt se vagyunk, de mióta velem szokott lógni azalatt a kb 2,5 év alatt én talán egy másik nővel csókolóztam, ő viszont elég sok mindenkivel lefeküdt, többek közt velem is, igaz csak párszor, azt mondta neki nem kell kapcsolat.

Viszont tett rá utalásokat hogy engem talán többre tart mint másokat, mert mondta mikor valami meglepetésbulit szerveztek neki pár hete hogy inkább el se menne rá, mert egész nap inkább velem lenne. Többször is mondta hogy velem érzi magát a legjobban.

Általában baromságokon veszünk össze, de akkor hetekre tilt, vagy csenddel ver hogy nem válaszol ha épp nem tiltott.


Amúgy nekem rengetegszer megesett, hogyha ideges voltam valami miatt, vagy nem akartam ott lenni (pl munkahely), akkor megzavarodtak az elektronikus eszközök. Először véletlennek tartottam, de mikor már a sokadik ember mondta nekem hogy ilyet még nem látott, nem tudja mi történhetett, akkor elkezdtem elgondolkozni, hogy talán befolyással voltam rá. Vagy hogy egyszer a futárt vártam, és előbb vettem fel a telefont mint ahogy megnyomta volna a kapucsengőt. Előre hallottam mi fog történni, azt mondta nagyon megijedt. Nem tudom ezeknek lehet-e köze a kérdésemnek, de gondoltam leírom, hátha így valamivel tisztább a dolog.

2023. nov. 2. 19:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Elképzelhető hogy semmibe vesz es neked meg menekulnöd kéne egy ilyentől. Neked jó ez, jólesik amit művel?

Nem tudom hol az önbecsülésed

2023. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Es egy egy hónap eltűnése utan mikot még mindig felveszed neki a telefont ne gondold hogy nem néz le

Arra gondol, hogy egy kétségbeesett pipogya pöcstelen vagy es neked bárhogy jó csak hívjon

2023. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!