Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az létezhet, hogy a sokat...

Az létezhet, hogy a sokat emlegetett qvantumvilág az az álomvilág?

Figyelt kérdés
Mi van, ha álomban oda kerülünk le?
febr. 23. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A vagyaidban barmi letezhet, amit csak el akarsz kepzelni es amitol jobban erzed magadat.


A 'kvantumvilag' ilyen formajaban humbug, sci-fi filmek allando kelleke amikor valami huuuudetitokzatosat kell mondani. Az almaink ellenben csak az agy 'karbantarto' funkcioinak mellektermekei, amikor pihenes kozben probal rendet rakni a napi esemenyek meg a tobbi emlek kozott.

febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem létezhet.


Amennyiben ez a tény számodra nem elfogadható, akkor kérlek igazolj át az ezotériába!

febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És mi a véleményed arról, hogy ha például az álomban vagyok, akkor tudok a kezemből kalapácsot csinálni.


Vagy bármit.


Én azt olvastam, hogy a kvantumvilágban van szuperpozíció.


Ebből aztán megvalósul valami.


Ez hasonlít, hiszen mind a kettő esetben ezer féle lehetőség van, és az egyik megvalósul.

febr. 23. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező...

ha ennyire csak az ezotériában vagy képes gondolkodni, akkor miért nem oda írsz?

AZ EGÉSZ VILÁG a kvantumvilág! Csak elegendően messziről néz úgy ki, ahogy megszoktad, de közelről kvantumos MINDEN!

És köze nincs az álmokhoz.

febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ki emlegeti az ezotériát?

Itt csak te vagy rákattanva.

A tudatos álom létező dolog.

A kvantum is.

Innentől kezdve nem tudom mit kevered a szart, menj te oda.

febr. 23. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Azért ezotéria, mert a tudományhoz még csak halvány köze sincs annak, amit mondasz. Még beszélő viszonyban sincs vele, hanem egyszerűen van egy légből kapott vágyad, és ezzel jöttél ide. Mi köze van a tudatos álomnak a kvantumvilághoz? A kvantumvilág itt van körülötted most is, azt látod, ha körbenézel.

Menj át az ezotériára ezzel a hülyeséggel!

febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ha tényleg halvány lila gőzöd nincs arról, amit mondtam, akkor mit keresel itt?

Csak egyetlen indokot mondjál, hogy mi köze lehet a tudatos álomnak a kvantumvilághoz?

febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Írtam.

Csak akkor is el voltál foglalva az ezotériával, a titkos szerelmeddel.🤡

Menj, csinálj inkább egy szerelmi kötést.

febr. 23. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Legyen a kérdező egy elrettentő példakép számunkra!


Így jár az a generáció, amelyik agyát már kis kortól szétbaxa a filmek CGI világa. Semmi realitásérzék, semmi kauzalitásra épülő világkép!

febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak ez a gond.

Egyszerűen elképzelni se tudja, hogy ne neki legyen igaza.

És akkor ebből következik az is, hogy mindenki más hülye.

febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!