Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A laposföldesek mit szólnak...

A laposföldesek mit szólnak ehhez a videóhoz?

Figyelt kérdés

Kamerát raktak egy visszatérő kapszulára, ami a légkörben Mach 25-ös hiperszonikus sebességgel haladt, vagyis másodpercenként körülbelül 8500 métert tett meg.


Rövid verzió: https://www.youtube.com/watch?v=qw4DseiPu7E&t=344s

Teljes: https://www.youtube.com/watch?v=BWxl921rMgM


febr. 29. 14:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
37%

Már más kérdésnél is bebizonyítottad, hogy van egy határozott, de nem feltétlenül helyes elképzelésed a nyelvről, bebizonyították neked forrásokkal is.

Azt hiszed úgy működik, hogy önfelkent "szervizmérnökök" kijelentik, és akkor az úgy van.


"Nem én kezdtem a terelést."

De, mást sem tudsz. Kérdezek valamit, aztén csak kitérsz a válasz elől. Második kérdésre meg felháborodsz, hogy "te nem vonsz engem kérdőre".


"Melléknév pedig állhat önmagában is, hagyjuk már..."


Pontosan. "Milyen betűvel kezdem a tulajdonnevet?" Kérdésre a "naggyal" is tökéletes válasz (bár ez így már főnevesített alak), nem csak a "nagybetűvel".

márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%

Idézet tőled:


"

A gond, amikor megjelenik egy piszkálódó elem, akit nem is kérdezett senki:


--------------------------


Figyelem


A válaszadásra vonatkozó szabályok


Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.


----------------------------------


Ráadásul olyan hülyeségeket magyaráz, kákán is csomót keresve, amit én nem tartok normális gondolkodásnak sem. De úgysem érti...


Foglalkozz már valami értelmesebb dologgal, én nem azért látogatom ezt a felületet, hogy ilyenekre pazaroljam az időt."


Ennek szellemében a további szamárságaidra nem reagálok. A kérdéezőt megkövettem a prolizásért, így részemről téma lezárva.

márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezt. Kitalálod miért ez areleváns válasz? https://www.youtube.com/shorts/E5HsPzzLHX4
márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
10%

Na végre, majd keress fel valami nyelvész topikot, ha nekem nem hiszel és a Google sem működik nálad.

De minek működne, ha értelmezni sem tudod. Egyszerűen hülyeségeket hordasz össze, nem veszed észre magad.

márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%
Ok, tied a nagyobb rakás. Most már mehetsz.
márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik nem tudják hol az elég, és nem képesek engedni a 60-ból.

Szervizmérnök ne zaklass privátban, nincs vér a pucádban vállalni nyilvánosan véleményedet?

márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

23. A linkelt blog szerzője ismert név sajnos Magyarország egyik legnagyobb fórumán, többszörösen kitiltott mentális zavaros t*roll képében.

Egyik szokása, hogy a fórumokra szereti itt-ott becsempészni saját blogja linkjeit is. Hiába beszélnek neki, hogy önmagát reklámozni nem olyan szép dolog. De még amiket irkálni szokott... Borzasztó egyszerűen. Nem egy ép ember, ilyenre én nem hivatkoznék.

márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!