Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már lapos föld hívő az...

Fuxoló kérdése:

Volt már lapos föld hívő az űrben akiről videó is van, hogy mit reagált?

Figyelt kérdés
márc. 20. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Te voltál már az ürben?

Ezért e kérdésért ténygel kár volt regisztrálni.

márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartom valószínűnek. Ugyanis akik eljutnak oda, hogy űrhajósok, űrutazók lesznek, azoknak azért komolyabb szintű a műveltségük annál, hogy laposföldhívők legyenek.
márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Mikor értitek már meg, hogy senki sem hisz a laposföldben, ezt csak azért találták ki, hogy lejárassák a "konteókat" meg a "konteósokat"?
márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Persze és nagyon meglepődött és vicces fejet vágott, amikor lelebegett a Föld pereménél és meglátta, hogy milyen is valójában alulról a Földünk. (Olyan feje volt, mint az Interstellar-ban Coopernek, amikor beleesett a fekete lyukba.)
márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Kérdezö, az megvan, hogy:

1. a föld lehet lapos?

2. a Föld nem.


Kezd derengeni, milyen buta vagy?

márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Lapos Föld hívő még sosem járt az űrben.


Most fogódzkodj meg : Volt űrhajós, aki már volt az űrben elmondja, hogy senki sosem járt az űrben ! ! !


* * *


Igor Petrovics Volk ( oroszul : Игорь Петрович Волк , ukránul : Ігор Петрович Волк ; 1937. április 12. – 2017. január 3.) orosz tesztpilóta és egykori szovjet űrhajós volt . Volk a Buran program pilóta-űrhajós képzési osztályának vezetőjeként dolgozott, majd (a projekt lemondása után) a Gromov Repüléskutató Intézetnél dolgozott repülési tesztek helyettes főnökeként....


Idősen a halál előtt nem tudott szembenézni Istennek hazugságban élve ezért elmondta, hogy SOSEM VOLT SENKI AZ ŰRBEN !


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=rD4AvOwx9wk&t=1352s

márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

"Idősen a halál előtt nem tudott szembenézni Istennek hazugságban élve ezért elmondta, hogy SOSEM VOLT SENKI AZ ŰRBEN !"



Gagarin?, Farkas Bertalan?, Neil Armstrong?

márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, senkit sem szeretnék lejáratni, de amiért feltettem a kérdést, az ez a két videó, mivel nem vagyok képes elhinni, hogy a fickók nem trollok a videóban:


https://www.youtube.com/watch?v=Ckp6Lpk9vR4&t=7s


https://www.youtube.com/watch?v=QPXH_N19V_Y

márc. 21. 01:16
 9/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
49%

6.

Szokásos konteós módszer, amivel a vírustagadók és oltásellenesek is gyakran éltek. Bár, aki tényleg felfogási zavaros, nem feltétlenül szándékosan torzítja a valóságot. Ő ezt így hiszi.

Nem számít, hogy a realitásokkal is szembemegy, hiszen épp ez a bajuk az agyukban, tévesen érzékelik a valóságot.

Igor Petrovics Volk soha nem mondott olyat, amit te állítasz, csak szövegkörnyezetből ragadtak ki egy poént, hibás fordításban, sérült konteós emberek, kreáltak hozzá mémeket is.

Hasonlót láthattunk Bill Gates esetében is, vagy épp Szlávik, Merkely stb.

Nagyon szánalmas ezt látni, amikor egyszerű észjárású figurák szövegeket képtelenek értelmezni, ugyanakkor elismert embereket néznek totál hülyének.

márc. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Van amikor az egyszerü észjárású ember értelmesebb következtetéseket von le globálisan, mint aki egy kis területet a legapróbb részletekig ismer.


Csak egy példa, magam mérnökként mérnökök közd dolgoztam BP.-en jó 15 éve.

Ott elvártam volna némi intelligenciát, mint az átlag sori dolgozóknál.


Egyszer mondtam, "lekéstem a 28-as villamost, de felszálltam a 38-asra, hátha beelözi, mert kevesebb megállója van..." (hozzátartozik, hogy párhuzamos utcákon mentek egy pár kilométeren).


Erre elkezd vihogni az idiótája, mert engem néz olyan hülyének, hogy nem tudom, hogy a villamos nem tud sávot váltani.


Na ilyet régi szakmunkás barátaim érdekes módon sosem feltételezte és rendszeresen tapasztalom, hogy mindig az nézi hülyének a másikat, akinél valami hibádzik.

márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!