Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom melyik kategóriába...

Nem tudom melyik kategóriába illik a kérdésem talán ezotéria a multiverzum kategória nincs mint választható opció . milehet ha?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy álmom ,nagyon hosszú ideje nem álmodtam már semmit talán 2 évvel ezelőtt utoljára , foszlányokra emlékszem belőle de azt tudom hogy pontosan mi volt a lényege. Nem tudom hogy azt ki fejtsem e, talán majd a válaszoknál amit kapok tőletek el mondom hogy mit álmodtam ha érdekel titeket, a lényeg hogy most el kezdtem gondolkozni rajta hogy mi van ha amit az álmokról most tudnak az emberek az valójában nem úgy van , mi van ha esetleg mikor az ember Álmodik betekintést nyer egy másik életébe csak az egy másik valóság, esetleg (Multiverzum) az Álmokkal össze kapcsolódunk minden egyes életünkkel saját magunkkal egy másik univerzumban? nagymamám régebben mesélte nekem hogy mikor fiatal volt egyszer álmodott az akkori volt férjével és mikor fel ébredt mondta magában csak meg ne jelenjen és hát később fel kereste őt az akkori férje aki amúgy az én vér szerinti nagypapám akit nem ismerek kis baba voltam még pár hetes amikor látott engem először és utoljára. nem ugyan úgy találkoztak ahogy az álmában le zajlott hanem teljesen más körülmények között de mi van ha az álmoknak köze van a Multiverzum hoz ténylegesen? ,mindenkinek mondjuk van egy másik élete ami párhuzamosan de teljesen máshogy zajlik le a mostani életünk mellett. és ha meghalunk egy ilyen másik multiverzumi életünkbe kerülünk amit majd mi a valóságnak hiszünk ,különben honnan eredhet az a mondás hogy majd biztosan találkozuk egy másik életben? meg a dejavu és ezek a dolgok.
márc. 30. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Rétegei vannak a tudatalattidnak..ahogy az pucolódik a felhalmozott ezéleti okozatoktól (hétköznapi teendők,kihívások,személyiségbeli torzulások stb.) úgy vált át az előző életekre,majd a közvetlen telefonvonalra a felsőbb Éneden keresztül a lélekcsalád-Forrásig...

Vagyis generációs tisztulások és onnan hozott traumák is jöhetnek,de ezt a belső vezetőd adagolja álomidőben..


És nem egy másik "multiverzumban" kapcsolódunk egymáshoz hanem itt és most is,csak amíg nem tudatos ugye addig még "tudatalatti"...


Nekem meg mostanában "áthallásaim" vannak és legutóbb pedig arra ébredtem,hogy félálomban beszélek valakivel és azt kérdezem tőle,hogy

-"Ez mikor volt?"

-"1800-as évek"...(jött a válasz egy férfihangtól) és bevillant egy arckép egy hozzám iszonyat hasonlító nőről korabeli ruhában,feltűzött konttyal..felültem az ágyon és csak pislogtam,mert a főbb arcvonásokban és a szemeiben magamra ismertem,elég sokkoló..

márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként meg igen, te a Kis Pistike egy földi Avatárja vagy egy nagyobb Pistikének a Szíriuszon és egy nagyobb Family tagja a Pistik Teremtő Logoszának..és ez most teljesen komoly..
márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
25%
Nincs ilyen, amit te elképzelsz, nem is olvastam végig, mert nem ismersz tagolást, mondatokat.
márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!