Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik kategóriában vannak a...

Melyik kategóriában vannak a leggázabb kérdések és válaszok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az egyéb kategória "humor" dolgai vérlázítóan szarok. Nekem úgy tűnik, hogy ezeket ugyanaz a pihentagyú, unatkozó nyugdíjas pakolgatja ki, de annyira nem viccesek, hogy az már ciki. Főleg, mikor jönnek rá a hasonlóan humortalan, erőltetett hehegő hozzászólások.
2023. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: ugyanez, csak az én teóriám szerint gyerekek szórakoznak vele. Sokszor van kaka-pisi humor.

Ha nem a Humor, akkor az Ezotéria, az ott troll circlejerk, és minden kérdés alapvetően kitaláció, nincs létjogosultsága.

Komolyabban: Felnőtt párkapcsolatok kategória incel vergődései. Ott talán még elhiszed, hogy ezeket komolyan gondolják páran. Mert a Politikában az oda-vissza hergelés szándékos/szervezett, megjátszott.

2023. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekvállalás kategória "lehetek-e terhes, ha ovu után voltunk együtt, azóta már ötször menstruáltam és van négy negatív tesztem?" kérdéseit se hagyjuk ki, meg a feltöltött negatív teszteket, hogy ugye mi is látjuk a másik csíkot?

Utána meg hiába írják válaszban, hogy nem vagy terhes, mindig van valaki, aki azt írja, hogy hát ő azért szurkol a kérdezőnek, hátha...

2023. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekvállalás ismerkedés és szexualitás vezetnek.
2023. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mostanában az elektronikusban... van egy idióta troll akivel nincs bírás.
2023. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Politika, szexualitás.
2023. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha humor kell akkor az ezotèria.

Ha szőrszálhasogatás akkor politika.

Ha èrtetlenkedès ès Szex ès párkapcsolatok tèmakör.

jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!