Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb illatú füstölő?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szegfűszegeset! Annak valami eszméletlen illata van.
2010. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon régen vettem egy füstölőt, aminek "Hold" volt a neve, és egy kicsit fűszeres, talán szegfűszeges, meg kicsit virágos illata volt. Azóta sem volt finomabb illatú füstölőm, olyan meg már sehol sem látok...
2010. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Cannabis
2010. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én füstölőm olyan migrénes görcsös fejfájást okozott, azt hittem menten megüt a guta.
2010. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet valami szintetikusat vettél,attól nekem meg hányingerem lett.ezek élénkebb,színes sárga,piros színűek.próbálj ki egy természetes anyagút,pl.special snowliontibetian incense-producer Swoyambhu.
2010. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves legutolsó válaszoló. Megogadom a tanácsodat. Egyébként szeretem a kellemes illatokat, de az nagyon kiütött.
2010. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Jázmin.

Üdv', HajDoktor

2010. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem violás van, imádom:) A lótuszos is finom, bár annak nagyon gyenge illata van.

A tömjént is szeretem.

8de a favorit a violás:D)

2010. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ha a keleti illatokat szeretd akkor nag champa, vagy Kanishka
2010. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A kék lótusz és a levendula illatú nagyon jók, mert amúgy is nyugtató hatásúak, és nem fogsz tőle fejgörcsöt kapni. Amúgy a kék lótusz afrodiziákum hatású.

De a füstölőkről tudni kell, hgy nem szabad kis légtérben égetni, különben bebódulszés fájni fog a fejed. Csak nagy térben szabad használni.

2010. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!